عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تحقق اهداف بنياد مسكن در يزد

تحقق اهداف بنياد مسكن در يزد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:33 ب.ظ

مديركل بنياد مسكن استان يزد خبر داد:
تحقق اهداف بنياد مسكن در يزد

خبرگزاري فارس: مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان يزد گفت: با همدلي و همكاري تمام مجموعه‌هاي مرتبط با اين نهاد، تاكنون به اهداف تعريف شده در استان يزد دست يافته‌ايم.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابركوه، غلامرضا كشاورز صبح امروز در مراسم توديع و معارفه رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي شهرستان ابركوه اظهار داشت: بنياد مسكن بعد از انقلاب اسلامي با خلوص نيت وارد عرصه‌هاي سازندگي كشور شده است.
وي با اشاره به تلاش‌هاي مديران بنياد مسكن انقلاب اسلامي در سراسر استان يزد، زحمات مديران اين بنياد را به عنوان نهادي عمومي در شهرستان ابركوه قابل تقدير دانست و نقش ارزنده آنها را ستود.
كشاورز زمينه‌هاي كاري در شهرستان ابركوه را بسيار بالا دانست و خاطرنشان كرد: با قانون جديد در مورد شهرهاي زير 25 هزار نفر نيز اين زمينه‌هاي كاري افزايش مي‌يابد.
وي بيان داشت: اعتقاد دارم كه تاكنون با همكاري و همدلي تمام مجموعه‌ها به اهداف خود دست يافته‌ايم و همچنان نيز نيازمند اين همكاري‌ها هستيم.
فرماندار ابركوه نيز در اين مراسم با بيان اينكه در بيشتر كشورهاي پيشرفته بازنشستگي تعريف ديگري دارد و از وجود بازنشستگان به نحو مطلوب استفاده مي‌شود، بازنشستگي در برخي از اين كشورها را تدريجي دانست.
محمدمهدي عادل با بيان اينكه اميدواريم در بازنگري‌هايي كه در قوانين صورت مي‌پذيرد بتوان از اين سرمايه‌هاي ارزشمند به صورت مناسبي استفاده كرد، خواستار توجه به قابليت‌هاي بازنشستگان شد.
وي رسم توديع و معارفه را كه در از انقلاب بسيار پر‌رنگ‌تر شده است، نشانه قدرشناسي از مديران سابق دانست و افزود: اين مراسم مشوقي براي مديران جديد است.
مدير سابق بنياد مسكن ابركوه نيز در اين مراسم ضمن قدرداني از تمام ادارات و ارگان‌ها و به ويژه مديركل بنياد مسكن استان يزد كه طي مدت خدمت خود، ياري‌رسان مجموعه بنياد مسكن اين شهرستان بوده است، قدرداني كرد.
حسين برزگر در اين مراسم همچنين به تشريح عملكرد بنياد مسكن ابركوه در طول مدت فعاليت خود در اين شهرستان پرداخت.
سرپرست جديد بنياد مسكن ابركوه نيز در اين مراسم با برشمردن برخي از برنامه‌هاي آتي اين بنياد در ابركوه، تعامل بيش از پيش دستگاه‌هاي اجرايي با اين نهاد را خواستار شد.
حميدرضا چاكرالحسيني با اشاره به اينكه طرح مسكن مهر ابركوه با سرعت در حال اجراست، از شروع به اجراي مسكن شهر مهردشت نيز در آينده‌اي نزديك خبر داد.
در اين جلسه كه با حضور جمعي از مسئولان استاني و محلي برگزار شد، از خدمات حسين برزگر تجليل و حميدرضا چاكرالحسيني به عنوان سرپرست جديد بنياد مسكن شهرستان ابركوه معرفي شد.
چاكرالحسيني قبل از اين در مجموعه بنياد مسكن ابركوه مشغول به كار بوده است.
انتهاي پيام/ل10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها