عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تخريب 5 مورد ساخت و ساز غيرمجاز در طرقبه

تخريب 5 مورد ساخت و ساز غيرمجاز در طرقبه
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:34 ب.ظ

بخشدار طرقبه خبر داد:
تخريب 5 مورد ساخت و ساز غيرمجاز در طرقبه

خبرگزاري فارس: بخشدار طرقبه از تخريب پنج مورد ساخت و ساز غيرمجاز در اين شهرستان خبر داد.

حسن هدايتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طرقبه اظهار داشت: به منظور تحقق اهداف جلوگيري از ساخت و سازهاي غير مجاز، با پيگيري‌هاي مستمر و با همكاري دستگاه قضايي اين شهرستان، امروز تخريب پنج مورد ساخت و ساز غيرمجاز در بخش طرقبه انجام شد.
بخشدار طرقبه ادامه داد: در نخستين مورد از ساخت و ساز غيرمجاز كه در روستاي نقندر انجام شده بود با حضور نماينده دادگستري شهرستان طرقبه شانديز و نيروي انتظامي و عوامل كنترل و نظارت شهرداري طرقبه، يك ويلاي 500 متري كه به صورت غيرمجاز احداث شده بود، تخريب شد.
وي افزود: رأي تخريب اين ويلا در كميسيون ماده 99 و ديوان عدالت اداري به تصويب مراجع قضايي رسيده بود و امروز با هماهنگي به عمل آمده بين دستگاه‌هاي ذيربط، تخريب قانوني اين ويلا انجام شد.
هدايتي افزود: طرح ضربتي جلوگيري از ساخت و سازهاي غير‌مجاز در بخش طرقبه به منظور رسيدن به اهداف عدالت محور دولت دهم با جديت دنبال مي‌شود.
بخشدار طرقبه تصريح كرد: با تلاش پرسنل شهرداري طرقبه و عوامل كنترل و نظارت، ساخت و سازهاي غير مجاز در اين بخش كه به يك معضل تبديل شده، به صفر رسيده است.
وي تأكيد كرد: با توجه به جدا شدن شهرهاي طرقبه و شانديز از شهر بزرگ مشهد و مستقل شدن اين دو شهر تحت عنوان شهرستان طرقبه شانديز، اين اتفاق، سبب نظارت بهتر بر ساخت و سازها و همچنين اجراي احكام مربوطه با روند بسيار مناسبي نسبت به قبل شده است.
هدايتي افزود: براي جلوگيري از هرگونه ساخت و ساز غيرمجاز و مقابله با اين مهم ضمن جلوگيري و تخريب ساخت و سازهاي غير مجاز، برخورد قاطعانه در راستاي قانون با افراد متخلف مي‌شود.
انتهاي پيام/م20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها