عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اولويت برنامه‌هاي سال 90 اتمام پروژه‌هاي نيمه‌تمام اسكو است

اولويت برنامه‌هاي سال 90 اتمام پروژه‌هاي نيمه‌تمام اسكو است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:34 ب.ظ

فرماندار اسكو:
اولويت برنامه‌هاي سال 90 اتمام پروژه‌هاي نيمه‌تمام اسكو است

خبرگزاري فارس: فرماندار اسكو گفت: اولويت برنامه‌هاي سال 90 اتمام پروژه‌هاي نيمه‌تمام شهرستان اسكو است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي فرمانداري اسكو، يونس فاتح شهرستان اسكو را در 30 سال گذشته از لحاظ تعداد پروژه و اعتبار اختصاص يافته به اين شهرستان در جايگاه اول استاني دانست.
وي گفت: اجراي پروژه مسكن مهر سهند براي متقاضيان كلانشهر تبريز در شهر جديد سهند از جهت سطح اجرا و نحوه اجرا همچنين اعتبارات دستگاه هاي خدمات‌رسان قابل توجه بوده و پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران و در طول چند سال گذشته اقدامات بسيار مؤثري در راستاي توسعه شهرستان اسكو صورت گرفته كه اين شهرستان را به يك كارگاه بزرگ عمراني شبيه كرده است.
فرماندار شهرستان اسكو كه در جلسه شوراي برنامه‌ريزي شهرستان اسكو سخن مي‌گفت، اولويت برنامه‌هاي سال آينده را اتمام پروژه‌هاي نيمه تمام سال 89 و سال‌هاي گذشته در اين شهرستان ذكر كرد.
وي همچنين از توجه ويژه به روستاها خبر داد و افزود: ساماندهي روستاي كندوان با اختصاص اعتباري بالغ بر 100 ميليارد ريال از اعتبارات مازاد استاني در سال 88 انجام گرفته است كه كارگاه ادارات راه و ترابري، بنياد مسكن،برق، آب، فاضلاب روستايي و گاز به صورت فعال در حال اجراي پروژه هستند كه با خواست خدا و اختصاص اعتباري ويژه با مساعدت استاندار محترم اجراي اين پروژه در سال 89 و 90 نيز دوام خواهد داشت.
فرماندار اسكو در ادامه از نگراني اهالي روستاي كندوان صحبت كرد و بيان داشت: روستاي كندوان هم براي روستائيان عزيز و هم براي ميهمانان و گردشگران گرامي خواهد بود و از اين پس نگراني اين عزيزان برطرف خواهد شد.
در پايان اين جلسه در كنار تلاش براي اتمام پروژه‌هاي نيمه تمام، طراحي و پيش‌بيني طرح‌ها و پروژه‌هاي جديد در دستور كار مديران شهرستان قرار گرفت.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها