عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تشكيل 8 كميته پذيرايي از مسافران نوروزي در بهبهان

تشكيل 8 كميته پذيرايي از مسافران نوروزي در بهبهان
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:34 ب.ظ

معاون فرماندار بهبهان خبر داد:
تشكيل 8 كميته پذيرايي از مسافران نوروزي در بهبهان

خبرگزاري فارس: معاون فرماندار بهبهان گفت: هشت كميته به ‌منظور پذيرايي از مسافران نوروزي تشكيل شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بهبهان، محمد مراحل صبح امروز در نخستين جلسه ستاد استقبال و پذيرايي از مسافرين نوروزي و راهيان نور شهرستان بهبهان كه در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان بهبهان با وسعتي معادل 3195 كيلومترمربع در جنوب غربي استان خوزستان قرار دارد.
وي با اشاره به اينكه شهرستان بهبهان از سه بخش افزود: حومه و دهستان‌هاي دودانگه و تشان، بخش زيدون به مركزيت شهر سردشت و بخش آغاجاري سه بخش اين شهرستان را تشكيل داده است.
معاون فرماندار بهبهان با اشاره برخي از مناطق تاريخي‌، سياحتي و زيارتي شهرستان بهبهان، تصريح كرد: ديوار و خندق اطراف شهر، عمارت كلاه فرنگي، آتشكده چهارطاق، برج‌هاي رضاخاني، تنگ تكاب، دره گرمابه، پارك جنگلي سلمان فارسي، سد مخزني مارون، امامزاده حيدر، بي‏بي زبيده‌خاتون و امامزاده ابوذر از جمله اين اماكن هستند.
وي اضافه كرد: با توجه به نزديك شدن تعطيلات نوروزي، دستگاه‌ها و همه اداره‌ها بايد بر آماده‌سازي و مهيا كردن زمينه پذيرايي از مهمانان نوروزي در مدت زمان باقي‌مانده اهتمام ورزند.
مراحل ادامه داد: به‌منظور اجراي برخي از پروژه‌هاي ملي و عمراني در سطح شهر و برخي معابر و خيابان‌ها حفاري‌هايي صورت گرفته است.
وي خاطرنشان كرد: در انجام پروژه‌ها و ترميم و آسفالت حفاري‌ها و پيشگيري از انجام حفاري‌هاي غير ضروري در جهت ساماندهي وضعيت بهداشت عمومي شهر بهبهان سرعت كارها ويژه به خود گيرد.
وي افزود: در زمينه رسيدگي هر چه بيشتر به امور مربوط به مسافران و ميهمانان نوروزي هشت كميته تشكيل و به انجام وظيفه مشغول هستند.
معاون فرماندار بهبهان تصريح كرد: مراحل پشتيباني، اطلاع رساني و تبليغات، اسكان و پذيرايي ميهمانان و مسافرين، اسكان كاروان‌هاي راهيان نور، امنيتي و انتظامي، بهداشت و درمان، حمل و نقل و پاكسازي و همچنين رسيدگي به امور ميهمانان و مسافرين نوروزي و راهيان سرزمين‌هاي نور محيط كار از جمله اين هشت كميته هستند.
وي در اين راستا به تبيين وظايف كميته‌هاي هشت‌گانه پرداخت و افزود: اين كميته‌ها با برنامه‌ريزي دقيق و پيگيري مستمر براي ارائه خدمات هر چه بهتر و بيشتر به مسافران نوروزي و كاروان‌هاي راهيان نور تلاش خواهند كرد.
مراحل در پايان اظهار داشت: اميدواريم با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، اوقات خوب و ماندگاري را براي ميهمانان و مسافران نوروزي رقم بزنيم.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها