عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

3 زمين چمن مصنوعي در شهر چمران احداث مي‌شود

3 زمين چمن مصنوعي در شهر چمران احداث مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:35 ب.ظ

شهردار شهر چمران:
3 زمين چمن مصنوعي در شهر چمران احداث مي‌شود

خبرگزاري فارس: شهردار شهر چمران از احداث سه زمين چمن مصنوعي در اين شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ماهشهر، مطهر امامي صبح امروز در جلسه شوراي ورزش اين شهرستان اظهار داشت: شهرداري چمران در راستاي انجام وظايف خود تمام پارك‌هاي محله‌اي اين شهر را احيا كرده و وسائل ورزشي و تفريحي آنها در حال نصب است.
وي ادامه داد: در راستاي توسعه ورزش و زيرساخت‌هاي ورزشي از شهرداري ماهشهر الگوبرداري كرديم و احداث سه زمين چمن مصنوعي بزرگ در شهر چمران پيش‌بيني شده كه در اين ارتباط نخستين زمين چمن در منطقه فاز يك در حال احداث است.
شهردار چمران ادامه داد: محوطه بيرون مجموعه ورزشي شهداي چمران نيز كه از محل مصوبات سفرهاي استاني هيئت دولت احداث شده در حال آماده‌سازي است و آسفالت‌ريزي آن در حال آغاز است.
امامي در ادامه با بيان اينكه ورزش در شهر چمران متولي ندارد، گفت: يكي از مشكلات بخش ورزش شهر چمران نداشتن متولي است، چرا كه اداره تربيت‌بدني در اين شهر نماينده‌اي را معرفي نكرده و اين مسئله ورزش شهر را با مشكل مواجه كرده است.
عضو شوراي شهر چمران نيز در ادامه اين جلسه اظهار داشت: با وجود اينكه از مجموعه ورزشي شهر چمران هيچ استفاده مفيدي نمي‌شود و عموم شهروندان از آن بي‌بهره مانده‌اند اما در حال حاضر هزينه 15 هزار توماني دارد دريافت مي‌شود كه مشخص نيست به جيب چه كساني مي‌رود.
حجت‌الله نوذري افزود: به عنوان عضو شوراي شهر هنوز نمي‌دانم كه اين مبالغ چرا گرفته مي‌شود و به حساب چي كسي مي‌رود.
وي تصريح كرد: مسئولان تربيت‌بدني بايد در اين ارتباط پاسخگو باشند و فكر چاره‌اي براي حل اين مشكل بيانديشند.
عضو شوراي شهر چمران بيان داشت: اميدواريم هرچه سريع‌تر پاسخي قانع‌كننده در اين مورد دريافت كنيم و شبهات موجود برطرف شوند.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها