عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عضويت يك سوم از كردستاني‌ها در بسيج

عضويت يك سوم از كردستاني‌ها در بسيج
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:35 ب.ظ

فرمانده سپاه بيت‌المقدس كردستان خبر داد:
عضويت يك سوم از كردستاني‌ها در بسيج

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه بيت‌المقدس با بيان اينكه سهميه استان كردستان در ارتش 20 ميليوني كاملا محقق شده است، گفت: بيش از يك سوم از اقشار مختلف مردم اين استان در بسيج عضويت دارند.

محمدحسن رجبي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: در حال حاضر 428 هزار و 397 كردستاني در بسيج مستضعفان عضويت دارند كه علاوه بر تحقق سهميه استان در ارتش 20 ميليوني، 30 درصد نيز از ميانگين كشوري فراتر است.
وي خاطرنشان كرد: علاوه بر جذب بسيجيان، تلاش براي كيفي‌سازي با آموزش‌ و سازماندهي آنان با توجه به توانايي‌ها و ظرفيت‌ها به صورت جدي در رده‌هاي مختلف دنبال مي‌شود.
فرمانده سپاه بيت‌المقدس عنوان كرد: سپاه بيت‌المقدس با دارا بودن يك لشكر عملياتي، شش سپاه شهرستاني، 116 حوزه مقاومت، 2 هزار و 200 پايگاه، 54 گردان عاشورا، 11 گردان الزهرا، 8 گردان امام علي (ع)، 100 پايگاه شهيد كاوه در راستاي حفاظت و حراست از 230 كيلومتر مرز مشترك استان با عراق از هيچ تلاشي فروگذار نيست.
فرمانده سپاه بيت‌المقدس كردستان به حضور هميشگي بسيجيان در عرصه‌هاي مختلف اشاره كرد و افزود: بسيج به عنوان يكي از ارزشمندترين يادگارهاي امام راحل امروز با حضور در عرصه‌هاي مختلف موجب ارتقاي همه جانبه كشور شده است.
سردار رجبي با اشاره به برنامه‌هاي سپاه و بسيج در استان كردستان، اظهارداشت: سپاه بيت‌المقدس كردستان علاوه بر تلاش در عرصه‌هاي فرهنگي، اجتماعي، ورزشي، علمي و آموزشي، خدمت بي‌منت و حركت در راستاي محروميت‌زدايي را نيز در اولويت كاري خود دارد.
فرمانده سپاه بيت‌المقدس تلاش در عرصه‌هاي فرهنگي با توجه به هجمه‌هاي نرم دشمنان را از اهداف و برنامه‌هاي مهم اين سپاه در كنار عمل به ساير تعهدات و وظايف خطير آن عنوان كرد و افزود: با توجه به فرمايشات حكيمانه و ارزشمند مقام معظم رهبري مبني بر فرهنگي بودن استان، حركت در اين مسير جزو اهداف مهم سپاه بيت‌المقدس است.
به گفته سردار رجبي، برگزاري برنامه‌هاي مختلف فرهنگي با محوريت مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگي دشمنان از مهم‌ترين اولويت‌هاي سپاه بيت‌المقدس در تمام رده‌ها و پايگاه‌هاي بسيج در سراسر استان است.
فرمانده سپاه بيت‌المقدس اضافه كرد: ضرورت اجراي برنامه‌هاي فرهنگي با محوريت مقابله با جنگ نرم در استان كردستان با توجه به مرزي بودن آن دوچندان است.
وي در پايان از مردم كردستان به عنوان حافظان و پاسداران واقعي انقلاب و ارزش‌هاي آن نام برد و گفت: اين مردم چه در سال‌هاي اول پيروزي انقلاب، سال‌هاي دفاع مقدس و بعد از آن همواره در راستاي دفاع از مرزهاي ايران اسلامي پيشقراول و پيشتاز بوده‌اند.
انتهاي پيام/ل20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها