عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

امام موسی صدر از لیبی منتقل شد؟!

امام موسی صدر از لیبی منتقل شد؟!
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:35 ب.ظ

امام موسی صدر از لیبی منتقل شد؟!
یک فعال سیاسی لیبیایی مدعی شد: صبح امروز دوشنبه یک هواپیمای کوچک، امام موسى صدر را از این کشور خارج کرد.
 
 
 
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ در حالی که دولت معمر قذافی در لیبی در شرف سقوط است، «سامی المصراطی» یک فعال سیاسی لیبیایی در تماس تلفنی با شبکه العالم مدعی شد: "امروز دوشنبه یک هواپیمای کوچک، امام موسى صدر را از این کشور خارج کرد".
 

وی افزود: "شاهدان عینی، امروز صبح شخصی با هیبت «شیخ امام موسی صدر» دیده‏اند که با هواپیمایی کوچک به محلی نامعلوم منتقل شده است".

 

این حالی است که پیش از این نیز «عيسى عبد المجيد منصور» از مخالفان دولت لیبی و مؤسس "جبهة نجات قبائل تبو" هم گفته بود: "امام موسى صدر هنوز زنده است و در جنوب لبنان به سر می‏برد".

 

وی افزود: "اطلاعات ما در این زمینه قطعی و یقینی است و حتی اطلاعاتی از مسؤولان زندان هم دریافت کرده‏ایم".

 

در صورتی که این خبر صحیح باشد نگرانی‏های جدی از مقصد احتمالی امام صدر وجود خواهد داشت و لازم است سازمان‏های داخلی و بین‏المللی این امر را پیگیری کنند.

 

آیةالله امام موسی صدر رهبر شیعیان لبنان در تاریخ 25/8/1978 با دو همراهش «شيخ محمد يعقوب» و «عباس بدر الدين» و با دعوت رسمي قذافی به "هتل شاطئ" طرابلس وارد شد اما به وسیله دستگاه امنیتی این کشور ربوده و مفقود گردید.

 

 

 

 

 

 

 
 
الا ان نصرالله قریب
آگاه باشید یاری و نصرت خداوند بسیار نزدیک است
sajad1991

sajad1991
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1356
محل سکونت : آذربایجان شرقی
دسترسی سریع به انجمن ها