عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تدوين برنامه‌هاي بهداشتي طبق استانداردهاي روز باشد

تدوين برنامه‌هاي بهداشتي طبق استانداردهاي روز باشد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:35 ب.ظ

فرماندار شادگان:
تدوين برنامه‌هاي بهداشتي طبق استانداردهاي روز باشد

خبرگزاري فارس: فرماندار شادگان گفت: تدوين برنامه‌هاي بهداشتي بايد منطبق بر برنامه‌هاي روز باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شادگان، سعيد فيوضي امروز در جلسه شوراي سلامت اين شهرستان اظهار داشت: اجراي مصوبات جلسات شوراي سلامت شهرستان شادگان بايد با جديت مورد توجه مسئولان قرار گيرد.
وي خاطرنشان كرد: تاكنون جلسات شوراي سلامت شادگان مصوبات ارزشمندي داشته و مسئولان نيز با همكاري و تعامل نسبت به اجراي مصوبات با جديت اقدام كرده‌اند.
فرماندار شادگان افزود: اهميت به بهداشت در تمام زمينه‌ها و ابعاد زندگي انسان مسئله‌اي ضروري و انكارناپذير است. تأمين سلامت مردم و جامعه اساسي‌ترين هدف شوراي بهداشت و سلامت شهرستان شادگان است كه با جديت پيگيري مي‌شود.
فيوضي تصريح كرد: بهداشت بايد در تمام ابعاد مختلف فردي و اجتماعي مورد توجه قرار گيرد و در همين راستا بايد به مردم اطلاع‌رساني شود. همچنين در تدوين برنامه‌هاي بهداشتي بايد اصول منطبق بر استانداردهاي روز رعايت شود تا بتوان در راستاي دست‌يابي به نتايج ارزشمند در اين زمينه گام برداشت.
فرماندار شادگان اضافه كرد: رعايت اصول بهداشتي در هر فعاليتي ضمن حفظ سلامت افراد و جامعه باعث كاهش بسياري از هزينه‌هاي مردم و دولت مي‌شود.
وي ابراز داشت: تاكنون شهرداري شادگان در راستاي مصوبات شوراي سلامت گام برداشته و در زمينه رعايت موارد بهداشتي در سطح شهر عملكردي مثبت داشته است.
اين مسئول خاطرنشان كرد: اتلاف سگ‌هاي ولگرد، پاكسازي مناطق شهري، لايروبي جوي‌هاي آب و روش صحيح جمع‌آوري زباله‌ها از جمله اقدمات مثبت شهرداري شادگان است.
فيوضي با اشاره به پديده گرد و غبار در روزهاي اخير عنوان كرد: بروز اين پديده در شهرستان شادگان علاوه بر ايجاد مشكلات عديده براي شهروندان، خسارات زيادي را به بخش‌هاي كشاورزي نيز وارد مي‌كند.
فرماندار شادگان ادامه داد: در همين راستا در حال پيگيري و برآورد خسارت ناشي از اين پديده به كشاورزان و انعكاس آن به مسئولان هستيم.
وي در پايان يادآور شد: اعضاي شوراي سلامت شادگان بايد در راستاي بر طرف كردن مشكلات بهداشتي شهر همكاري و تعامل ويژه‌اي داشته باشند.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها