عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مسائل فرهنگي از رسالت‌هاي مهم سپاه است

مسائل فرهنگي از رسالت‌هاي مهم سپاه است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:36 ب.ظ

فرمانده سپاه دشتي:
مسائل فرهنگي از رسالت‌هاي مهم سپاه است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه دشتي گفت: سپاه پاسداران همواره در تربيت نيروي انساني اهتمام ويژه‌اي داشته است و امروز مسائل فرهنگي جزو رسالت‌هاي اين نهاد در پاسداري از انقلاب اسلامي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از دشتي، مجتبي واعظي صبح امروز در آيين توديع و معارفه نماينده ولي فقيه در سپاه دشتي اظهار داشت: سپاه دو ماموريت دارد يكي ماموريت نظامي و ديگري ماموريت فرهنگي و اكنون مسئوليت فرهنگي خطيري برعهده ماست كه بايد به نحواحسن و زير‌نظر مقام معظم رهبري انجام دهيم.
وي افزود: در حوزه فرهنگي اصل اسلام و رهبري است و‌ بايد طبق دستورات اسلام عمل كرده و دشمنان را به خاك مذلت بنشانيم.
‌واعظي گفت: سپاه پاسداران همواره در تربيت نيروي انساني اهتمام ويژه‌اي داشته‌ و امروز مسائل فرهنگي جزو رسالت‌هاي اين نهاد در پاسداري از انقلاب اسلامي است.
نماينده سابق ولي فقيه درسپاه دشتي نيز گفت: هيچ خدمتي را به بهانه منت بر مردم نبايد از بين برد و خدمتي كه خالصانه نباشد مردود است و اگر منت باشد، پاداش نيكوكاري را از بين مي‌برد.
حجت‌الاسلام سيد‌عبدالرضا هاشمي عنوان داشت: كارها را بزرگ جلوه دادن نورحق را خاموش كردن است از اين رو اگر خدمتي صورت گرفته لطف و عنايت خدا بوده است.
وي افزود: از امامان جمعه و فرمانداران قبل و فعلي، حفاظت اطلاعات، اداره اطلاعات سپاه، تمام حوزه‌هاي مقاومت، همكاران، تمام ادارات و نهادهاي انقلاب اسلامي در شهرستان دشتي كه با نمايندگي همكاري و تعامل داشتند، تشكر مي‌كنم.
نماينده جديد ولي فقيه در سپاه دشتي نيز ضمن تبريك ميلاد با سعادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) اظهار داشت: وعده خداوند در رابطه با حكومت اسلامي در حال محقق شدن است و نشانه‌هاي ظهور حضرت مهدي (عج) هويداست.
حجت‌الاسلام سيد‌مجتبي قادري افزود: همين كه حكومت‌هاي ظلم و جور كه يكي پس از ديگري در خاورميانه در حال برچيده شدن هستند، نشانه ظهور است.
قادري ادامه داد: امروز جمهوري اسلامي ايران به‌عنوان الگو، اسوه و نمونه براي تمام كشورها است.
وي تصريح كرد: ما بايد مطيع خدا، اهل بيت (ع) و مقام معظم رهبري مدظله العالي باشيم.
در اين مراسم امام جمعه خورموج، خانواده شهدا، بسيجيان و پاسداران، مسئولان ادارات و نهادهاي انقلاب اسلامي حضور داشتند هدايايي نيز به حجت الاسلام سيد عبدالرضا هاشمي از طرف ادرات و نهادها اهدا شد.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها