عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ورزشگاه هشتچه سفلاي ماهشهر موزه شود

ورزشگاه هشتچه سفلاي ماهشهر موزه شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:36 ب.ظ

بخشدار ماهشهر:
ورزشگاه هشتچه سفلاي ماهشهر موزه شود

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي ماهشهر گفت: مجموعه ورزشي هشتچه سفلي بدون استفاده مانده و بهتر است آن را تبديل به موزه كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از ماهشهر، عبدالرسول قنواتي صبح امروز در جلسه شوراي ورزش اين شهرستان اظهار داشت: روستاهاي ماهشهر از لحاظ امكانات ورزشي مشكلات فراواني دارند و اين مسئله به دليل وجود علاقمندان پرتعداد به ورزش، روستائيان را رنج مي‌دهد.
وي ادامه داد: بيش از 150ميليون تومان اعتبار براي ساخت يك سالن ورزشي چند منظوره در روستاي هشتچه سفلي هزينه شد و با دقت تمام براي تحويل آن اقدام كرديم.
بخشدار مركزي ماهشهر تصريح كرد: ساختار اين سالن ورزشي به گونه‌اي است كه فقط براي انجام ورزش‌هاي رزمي مناسب است، در حالي كه بيشترين علاقه ورزش‌دوستان روستايي به ورزش‌هاي توپي به ويژه فوتبال است.
قنواتي بيان داشت: اين مجموعه ورزشي امكانات لازم و وسايل سرمايشي ندارد و اين مسئله استفاده از آن را ناممكن و زمينه نارضايتي جوانان روستايي را فراهم كرده است.
وي افزود: سالن چند منظوره شهر چمران نيز كه از پروژه‌هاي شهرستان ماهشهر در اختيار اين شهر قرار گرفت، داراي اشكالات كوچكي است كه بايد حل شوند.
بخشدار مركزي ماهشهر خاطرنشان كرد: مهم‌ترين مشكل موجود در بحث ورزش روستاها و شهر چمران عدم وجود متولي امور ورزش است.
قنواتي اظهار داشت: با توجه به جمعيت بالاي روستاها و بعد مسافت آنها از مركز شهرستان وجود متولي جداگانه در امر ورزش بسيار ضروري و لازم به نظر مي‌رسد.
وي تصريح كرد: توجه به اين مسئله باعث پيشرفت و اعتلاي ورزش در اين بخش مي‌شود چرا كه در چمران اوضاع بسيار مستعد است و با توجه به اماكن ورزشي متعدد و پيشرفته‌اي كه صنايع پتروشيمي در اين منطقه احداث كرده زمينه براي پيشرفت و توسعه ورزش فراهم است.
بخشدار مركزي ماهشهر يادآور شد: اين اماكن ورزشي نياز به يك مديريت قوي و هماهنگ دارد تا امكان پيشرفت و توسعه ورزش اين منطقه را فراهم و ميسر كند.
قنواتي در پايان اضافه كرد: انتظار مي‌رود اداره كل تربيت‌بدني استان خوزستان نسبت به اين مسئله توجه داشته باشد و با تعيين متولي جداگانه براي اداره ورزش شهر چمران و روستاهاي تابعه باعث اعتلاي ورزش اين منطقه شود.
انتهاي پيام/غ2/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها