عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيكارهاي پرورش اندام قم در 2 رده سني برگزار مي‌شود

پيكارهاي پرورش اندام قم در 2 رده سني برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:37 ب.ظ

روز جمعه در سالن شهداي دفاع مقدس؛
پيكارهاي پرورش اندام قم در 2 رده سني برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: پيكارهاي پرورش اندام قهرماني استان قم در دو رده سني با حضور مدعيان جمعه اين هفته برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، در حالي كه هيئت بدنسازي و پرورش اندام استان قم اين روزها دستخوش تغيير و تحولاتي در راس كادر مديريتي خود شده است اما پيكارهاي پرورش اندام قهرماني استان قم طبق برنامه روز جمعه اين هفته برگزار مي‌شود.
قرار است مدعيان كسب عناوين برتر اين دوره از مسابقات روز جمعه ششم اسفند ماه در سالن شهداي دفاع مقدس مجموعه ورزشي نخلستان سپاه علي‌بن ابيطالب‌ (ع) قم در اوزان و رده‌هاي سني مختلف با يكديگر به رقابت بپردازند.
بر اساس اعلام مسئولان برگزاري مسابقات، زمان وزن‌كشي از ساعت 10 تا 13 روز پنج‌شنبه پنجم اسفند ماه خواهد بود و تمام شركت كنندگان در اين دوره از پيكارها براي برگزاري آيين وزن‌كشي بايد به دفتر هيئت بدنسازي و پرورش اندام استان قم واقع در مجموعه ورزشي شهيد حيدريان مراجعه كنند.
اين در حاليست كه ورزشكاران شركت كننده در اين دوره از رقابت‌ها در دو رده سني جوانان و بزرگسالان با يكديگر به رقابت مي‌پردازند و بر اين اساس مسابقات رده سني جوانان در پنج وزن و پيكارها در رده سني بزرگسالان در 10 وزن برگزار مي‌شود.
ورزشكاران شركت كننده در پيكارهاي رده سني جوانان اين دوره از مسابقات در اوزان منهاي 55، 65، 70 و 75 كيلوگرم با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.
همچنين رقابت‌هاي رده سني بزرگسالان مسابقات پرورش اندام قهرماني استان قم در اوزان منهاي 55، 60،‌65، 70، 75، 80، 85، 90، 100 و به اضافه 100 كيلوگرم برگزار مي‌شود.
هيئت بدنسازي و پرورش اندام استان قم براي تمام علاقمندان به شركت در اين دوره از پيكارها مبلغ 100 هزار ريال ورودي در نظر گرفته است.
از سوي ديگر هر ورزشكاري كه قصد شركت در مسابقات پرورش اندام قهرماني استان قم در هر يك از رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان را دارد، بايد در هنگام برگزاري رقابت‌ها مداركي نظير كارت شناسايي، كارت بيمه ورزشي سال 1389 و دو قطعه عكس را به همراه داشته باشد.
اين در حاليست كه هيچ‌يك از باشگاه‌هاي پرورش اندام استان قم بدون مجوز اجازه معرفي ورزشكاران خود به اين دوره از مسابقات را ندارند.
پرورش اندام در كنار رشته‌هايي همچون پرس سينه، وزنه‌ برداري قدرتي، بدنسازي، پاورليفتينگ و قوي‌ترين مردان از جمله رشته‌هاي زير مجموعه هيئت بدنسازي و پرورش اندام استان قم است كه در حال حاضر به صورت سرپرستي اداره مي‌شود.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها