عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

20 اداره در چايپاره مستقر نشده است

20 اداره در چايپاره مستقر نشده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:37 ب.ظ

به دليل نبود ساختمان‌هاي دولتي؛
20 اداره در چايپاره مستقر نشده است

خبرگزاري فارس:‌ فرماندار چايپاره گفت: بيش از 20 اداره به دليل نبود ساختمان‌هاي دولتي در شهرستان چايپاره مستقر نشده است.

مجيد هاشمي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چايپاره اظهار داشت: ساخت مجتمع اداري شهرستان چايپاره تا اواخر خرداد ماه سال 90 به پايان مي‌رسد. با اتمام و بهره‌برداري از اين مجتمع 12 اداره جديد در آن مستقر مي‌شود.
اين مسئول اضافه كرد: احداث اين مجتمع از برنامه زمان‌بندي عقب افتاده و اميدواريم با همت سازمان مسكن و شهرسازي كه پيمانكاري اين كار را به عهده دارد اين طرح تا خرداد ماه سال 90 تحويل داده شود.
فرماندار چايپاره ابراز داشت: اين مجتمع در زميني به مساحت 5 هزار مترمربع و زيربناي 3 هزار و 200 مترمربع در پنج طبقه ساخته مي‌شود.
وي تصريح كرد: براي اتمام اين پروژه بيش از 18 ميليارد ريال اعتبار از محل اعتبارات عمراني استانداري هزينه مي‌شود. تاكنون بيش از 10 ميليارد ريال اين اعتبار هزينه شده و مابقي نيز تا پايان پروژه هزينه مي‌شود.
هاشمي از آمادگي فرمانداري براي واگذاري زمين براي احداث دومين مجتمع اداري خبر داد و عنوان كرد: تلاش فرمانداري بر اين است كه با تأمين امكانات زمينه را براي احداث اين مجتمع فراهم كند.
شهرستان چايپاره يكي از شهرستان‌هاي استان آذربايجان غربي در شمال غربي ايران است.
اين شهرستان در شمال خوي در دشتي هموار و مسطح قرار دارد. ارتفاعات شمال مراكان، تپه‌هاي آهكي شمال قره‌ضياءالدين و ارتفاعات واقع در جنوب چورس آن را محدود كرده‌اند.
چايپاره يكي از شهرستان‌هاي جديدالتأسيس آذربايجان غربي است كه در دومين سفر رئيس جمهوري و هيئت دولت به آذربايجان غربي در واپسين روزهاي سال گذشته ارتقاي آن از بخش به شهر به جشن گرفته شد.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها