عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

15 هزار قزويني از مناطق جنگي بازديد مي‌كنند

15 هزار قزويني از مناطق جنگي بازديد مي‌كنند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

استاندار قزوين:
15 هزار قزويني از مناطق جنگي بازديد مي‌كنند

خبرگزاري فارس: استاندار قزوين از اعزام 15 هزار نفر به مناطق جنگي در قالب كاروان راهيان نور از اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي استانداري قزوين، احمد عجم در جلسه ستاد راهيان نور استان قزوين بيان داشت: در ضرورت و اهميت راهيان نور هيچ شك و شبهه‌اي وجود ندارد و با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري و دولت خدمتگزار اين كار فرهنگي را بايد جدي گرفت كه اثرات آن در جامعه به ويژه در بين جوانان بر كسي پوشيده نيست.
وي ادامه داد: در حال حاضر اعزام به اردوي راهيان نور به يك مطالبه عمومي تبديل شده و جهت‌گيري ستاد نيز بايد به سمتي باشد كه مردم در طول سال به طور داوطلبانه در مناطق جنگي حضور پيدا كنند.
استاندار قزوين با تقدير از‌ همكاري و مشاركت دستگاه‌ها در اعزام راهيان نور به مناطق جنگي در سال گذشته تأكيد كرد: در سال جاري نيز مديران دستگاه‌ها و نهادها به منظور اعزام 15 هزار نفر از زائران به مناطق جنگي بايد همت مضاعفي داشته باشند و در تأمين امكانات و تجهيزات مورد نياز همكاري بيشتري در مقايسه با سنوات گذشته داشته باشند.
در ادامه جانشين رئيس ستاد راهيان نور استان قزوين اظهار داشت: ستاد راهيان نور در قالب هفت كميته فعاليت مي‌كند كه در پايان از دستگاه‌ها و مديران كه همكاري و فعاليت بيشتري در تأمين امكانات و تحقق اهداف ستاد داشته باشند، تقدير مي‌شود.
سيروس صابري افزود: كميته بهداشت و درمان با مسئوليت دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، كميته امور فرهنگي با مسئوليت مديركل برنامه‌ريزي و بودجه استانداري، كميته آموزش با مسئوليت مديركل آموزش و پرورش استان، كميته امور دانشجويي با مسئوليت مديركل دفتر امور سياسي و انتخابات استانداري، كميته اطلاع‌رساني با مسئوليت مديركل صدا و سيماي استان، كميته پشتيباني و ترابري با مسئوليت معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري و در نهايت كميته ارزيابي با مسئوليت دفتر امور اجتماعي استانداري از جمله كميته‌هاي هفت‌گانه ستاد راهيان نور به حساب مي‌آيند كه در برنامه‌ريزي و ساماندهي امور زائران فعاليت خواهند كرد.
در ابتداي اين جلسه نيز سالار آبنوش فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) و دبير ستاد راهيان نور استان به ارائه توضيحاتي در خصوص زمان و نحوه ثبت‌نام و اعزام كاروان‌هاي راهيان نور استان و همچنين برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته براي تحقق اهداف پيش‌بيني شده در اين اردوي فرهنگي پرداخت.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها