عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي در شهرري

برگزاري كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي در شهرري
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

به همت خانه شهرياران جوان منطقه 20 صورت مي‌گيرد؛
برگزاري كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي در شهرري

خبرگزاري فارس: كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي با محوريت اعتياد و فرار از منزل در شهرري برگزار مي‌‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، به همت خانه شهرياران جوان منطقه 20 مراسم افتتاحيه كارگاه‌هاي آسيب اجتماعي با محوريت اعتياد، فرار از منزل و فضاي مجازي و بيكاري در كتابخانه 13 آبان برگزار شد و جلسات بعدي اين سلسله كارگاه‌ها چهارم و پنجم اسفند ماه سال جاري برگزار مي‌شود.
كاوه اميدي كارشناس آسيب‌شناسي و مددكار اجتماعي در اين مراسم به بررسي كلي آسيب‌ها پرداخت و خاطرنشان كرد: آسيب‌هاي اجتماعي از جمله بي‌نظمي‌هاي اجتماعي است و تهديد جدي براي جوانان به شمار مي‌رود.
مدير خانه شهرياران جوان منطقه 20 در حاشيه اين مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اشاره به استقبال خوب جوانان در مراسم افتتاحيه اظهار داشت: سعي شده است مسائل همچون جرم، ضربه، انحراف و اعتياد در اين سلسله كارگاه‌ها با نگاهي نو ارزيابي شود.
آزاده عاشق‌با هدف از برپايي اين كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي را آشنايي خانواده‌ها و نوجوانان با ناهنجاري‌هاي اجتماعي عنوان كرد و گفت: در اين كارگاه‌ها كه با حضور كارشناسان اجتماعي برگزار مي‌شود راهكارهاي پيشگيري از بروز آسيب‌هاي اجتماعي ارائه مي‌شود.
وي در ادامه افزود: جلسات ديگر سلسله كارگاه‌هاي آسيب‌هاي اجتماعي چهارم و پنجم اسفند ماه در محل كتابخانه 13 آبان برگزار مي‌شود.
به گفته مدير خانه شهرياران جوان منطقه 20 به شركت كنندگان در اين سلسله كارگاه‌ها گواهينامه معتبر ارائه مي‌شود.
انتهاي پيام/آ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها