عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

استقبال از نخستين شهرك چاپ و نشر كشور بي‌نظير خواهد بود

استقبال از نخستين شهرك چاپ و نشر كشور بي‌نظير خواهد بود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:42 ب.ظ

رئيس اتحاديه چاپخانه‌داران قم:
استقبال از نخستين شهرك چاپ و نشر كشور بي‌نظير خواهد بود

خبرگزاري فارس: رئيس اتحاديه چاپخانه‌داران قم از آمادگي اين صنعت براي استقرار در شهرك چاپ و نشر خبر داد و گفت: شاهد استقبال گسترده‌اي براي استقرار در شهرك چاپ و نشر قم خواهيم بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي استان قم، جهانگير رضايي در ديدار با مدير‌عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان قم با اشاره به اهميت احداث و راه‌اندازي شهرك صنعتي چاپ و نشر استان قم اظهار داشت: در سال‌هاي گذشته بخش‌هاي مختلف استان همواره به فكر راه‌اندازي اين شهرك صنعتي بوده‌اند ولي به علت تخصصي بودن پروژه و نبود تخصص لازم توسط آنها، اين پروژه بعد از گذشت سال‌ها عملي نشد.
وي بيان داشت: بعد از اينكه شركت شهرك‌هاي صنعتي استان به ‌عنوان متولي و متخصص امر شهرك‌سازي صنعتي امور را به‌ دست گرفت، شاهديم كه در كمترين زمان ممكن اين آرزوي صنعتگران عرصه چاپ و نشر استان قم و حتي كشور محقق شد.
رئيس اتحاديه چاپخانه‌داران قم در ادامه با بيان اينكه 70 درصد واحدهاي چاپخانه و صحافي استان در مكان‌هاي استيجاري فعاليت مي‌كنند، تصريح كرد: به‌ دليل مشكلات فراواني كه هم‌اكنون چاپخانه‌داران و صنايع مرتبط با چاپ و نشر با آن روبه‌رو هستند، قطعاً استقبال از استقرار در اين شهرك بالا خواهد بود و هم‌اكنون خود را براي دريافت زمين آماده مي‌كنند.
وي افزود: طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته 215 واحد در فاز نخست در شهرك صنعتي چاپ و نشر مستقر خواهند شد.
رئيس اتحاديه چاپخانه‌داران قم بيان داشت: بسياري از واحدهاي صنعتي چاپ و صحافي استان كوچك هستند ولي حجم فعاليت و نيروي انساني فعال آنها بالا است و اشتغالزايي مناسبي را نيز دارند. بنابرين اميدواريم مسئولان وزارت ارشاد نيز براي حمايت از آنها براي استقرار در شهرك چاپ و نشر تسهيلات ويژه‌اي در نظر بگيرند.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها