عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرنوشت صعود نبايد به بازي سوم كشيده شود

سرنوشت صعود نبايد به بازي سوم كشيده شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:43 ب.ظ

گزارش فارس از مصاف بسكتبال ذوب‌آهن و شانويل؛
سرنوشت صعود نبايد به بازي سوم كشيده شود

خبرگزاري فارس: تيم بسكتبال ذوب‌آهن كه با برد در بازي رفت نيمي از راه صعود را طي كرده است، بايد با دست پر از لبنان بازگردد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، امشب و در مرحله يك چهارم نهايي بسكتبال جام باشگاه‌هاي غرب آسيا، تيم ذوب‌آهن اصفهان ميهمان تيم شانويل لبنان است.
تيم ذوب‌آهن در بازي رفت كه در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد، موفق شد حريف لبناني خود را شكست دهد و براي بازي برگشت اميدوار باشد.

*‌ كوهيان: به توانايي تيمم ايمان دارم
فرزاد كوهيان، سرمربي تيم بسكتبال ذوب‌آهن اصفهان معتقد است تيمش مصاف دشواري را برابر تيم شانويل لبنان خواهد داشت.
فرزاد كوهيان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره بازي برگشت دو تيم ذوب‌آهن و شانويل گفت: ديدار سختي در لبنان خواهيم داشت و با توجه به شرايط ميزباني تيم حريف بايد بسيار تلاش كنيم تا با پيروزي در اين ديدار به مرحله‌ نيمه نهايي صعود كنيم و بر همين اساس تك‌‌تك بازيكنان تمام تلاش خود را خواهند كرد تا به موفقيت برسيم.
وي با اشاره به مصدوميت دو بازيكن اصلي اين تيم بيان داشت: آفاق در هفته گذشته استراحت كرد تا به ديدار در لبنان برسد اما بزرگ‌ترين مشكل ذوب‌آهن غيبت آرن داوودي است كه تا امروز با همت بازيكنان توانسته‌ايم جاي خالي او را پر كنيم.
كوهيان با ابراز رضايت از عملكرد بازيكنانش در ليگ اظهار داشت: غيبت دو بازيكن اصلي تيم ريتم بازي ما را بر هم مي‌زند.
سرمربي تيم ذوب‌آهن اصفهان در ارتباط با دو بازيكن خارجي تيمش نيز گفت: عثمان بارو شرايط خوبي دارد و پاول نيز نسبت به گذشته بهتر شده است، در بازي رفت از عملكرد بارو رضايت كاملي نداشتم و اميدوارم در اين بازي بتواند خواسته‌هاي كادر فني را در زمين پياده كند.

*‌ ساهاكيان: اشتباهات بازي رفت را تكرار نمي‌كنيم
اوشين ساهاكيان كاپيتان ملي‌پوش تيم ذوب‌آهن از شرايط فعلي تيمش رضايت كامل دارد و به برتري در بازي برگشت كاملا خوشبين است.
ساهاكيان كه تاثير مثبتي در نتيجه‌گيري ذوب آهن در بازي‌هاي اين فصل ليگ و جام باشگاه‌هاي آسيا داشته است، در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اختلاف كم برد ذوب‌آهن در بازي رفت، افزود: اختلاف امتيازي گوياي همه مسائل نبود و نمي‌توان گفت به اين دليل در خانه حريف بازي را واگذار مي‌كنيم زيرا بارها پيش آمده كه ذوب‌آهن در خانه خود ببازد اما در خانه حريف بازي را با پيروزي پشت سر بگذارد.
وي با اشاره به تمرينات خوبي كه تيم ذوب‌آهن براي رويارويي با تيم شانويل پشت سر گذاشته است، تصريح كرد: اجازه نمي‌دهيم اشتباهاتي كه بازي رفت به وقوع پيوست، سبب عقب افتادن تيم ما شود زيرا اين مسئله به ضرر ذوب‌آهن تمام مي‌شود.

*‌ داودي: با قهرماني آسيا خستگي از تن بازيكنان خارج مي‌شود
آرن داودي، بازيكن ملي‌پوش تيم ذوب‌آهن كه به دليل مصدوميت امكان همراهي تيمش را از دست داده است، درباره بازي سرنوشت ساز دو تيم ذوب‌آهن و شانويل تاكيد كرد: تلاش تمامي كادر تيم در نيم فصل ليگ و مسابقات غرب آسيا ستودني است و اميدوارم خستگي و فشار را با قهرماني در ليگ برتر و غرب آسيا از تن بيرون كنند.
وي با بيان اينكه ذوب‌آهن تيم كم تجربه‌اي نيست، اضافه كرد: ذوب‌آهن مي‌تواند با ارائه يك بازي خوب و در خور تحسين، شانويل را از بازي سوم و رفتن به دور بعد محروم كند.
داودي درباره مصدوميتش اظهار داشت: در حال حاضر با فيزيوتراپي و آب درماني خود را براي جراحي آماده مي‌كنم.

*‌ مهرام منتظر ذوب‌آهن است
در صورت پيروزي ذوب‌آهن در بازي برگشت برابر تيم شانويل اين تيم راهي نيمه‌نهايي خواهد شد و در غير اين صورت بازي سوم تيم صعود كننده را تعيين خواهد كرد.
در آخرين بازي اين مرحله نيز روز چهارشنبه الرياضي لبنان ميزبان الجيش سوريه است.
پيش از اين مهرام ايران و الجلا سوريه جواز حضور در نيمه نهايي را كسب كرده بودند.
انتهاي پيام/صا10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها