عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

اختصاص 20 ميليارد ريال اعتبار براي آبدارسازي مهرانه‌رود

اختصاص 20 ميليارد ريال اعتبار براي آبدارسازي مهرانه‌رود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:43 ب.ظ

نماينده تبريز در مجلس خبر داد:
اختصاص 20 ميليارد ريال اعتبار براي آبدارسازي مهرانه‌رود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي از اختصاص اعتبار 20 ميليارد ريالي براي آغاز مراحل اجراي طرح آبدارسازي مهرانه‌رود خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، عليرضا منادي در آيين افتتاح فاز دوم طرح تبادل امام علي (ع)، تخصيص اين اعتبار را گامي براي آغاز مراحل اجرايي انتقال آب از سد شهيد مدني به بستر ساماندهي شده مهرانه‌رود اعلام و تصريح كرد: هر چند اجراي كامل طرح آبدارسازي مهرانه رود به اعتبارات كلان ملي نيازمند است با اين حال اعتبار مذكور مي‌تواند زمينه را براي تسريع فازهاي بعدي اين طرح فراهم كند.
نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي همچنين با قدرداني از تلاش‌هاي شهرداري تبريز در ساماندهي و اتمام طرح بهسازي بستر مهرانه‌رود اين امر را زمينه‌ساز افزايش ضريب بهداشت و سلامت محيطي و زيباسازي شهر ارزيابي كرد.
وي در عين حال از عزم نمايندگان استان در مجلس براي جذب و تخصيص اعتبارها و رديف‌هاي بودجه‌اي ويژه براي اجراي طرح‌هاي كلان ملي و بسترسازي براي توسعه زيربنايي استان خبر داد.
منادي در ادامه ابراز اميدواري كرد سال 90 ، سال تسريع روند عمران و توسعه استان و شهر تبريز باشد.
نماينده مردم تبريز، اسكو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي در ادامه تلاش‌هاي شهرداري تبريز در افتتاح پي‌در پي طرح‌ها و پروژه‌هاي عمراني خدماتي را زمينه‌ساز توسعه پايدار تبريز دانست.
وي خاطرنشان كرد: شهر تبريز در سايه تلاش‌هاي شهرداري و نيز افتتاح‌هاي پي در پي طرح‌ها و پروه‌هاي ‌عمراني به شهري توسعه يافته و شاخص در كشور تبديل شده و اين سطح از خدمات‌رساني از سوي شهرداري تبريز قابل تقدير است.
نماينده مردم تبريز همچنين با قدرداني از تلاش شهرداري تبريز در اجراي طرح تبادل امام (ع) افزود: ورودي هر شهر به منزله ويترين و نشان دهنده فرهنگ و هويت كالبدي همان شهر است و اقدام شهرداري در ساماندهي ورودي اصلي شهر نشان مي‌دهد كه مديران شهري توجه ويژه‌اي به زيباسازي شهر دارند.
وي در پايان از زحمات شهرداري تبريز در توسعه و عمران شهري قدرداني كرد و اين حجم از خدمات‌رساني را نمونه بارز همت مضاعف دانست.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها