عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فالكائو تنها غايب تيم برزيل است

فالكائو تنها غايب تيم برزيل است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:44 ب.ظ

سرمربي تيم فوتسال برزيل:
فالكائو تنها غايب تيم برزيل است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي برزيل از حضور تمام ستارگان اين تيم به جز فالكائو در ديدار برابر تيم ملي ايران خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، ماركوس بيانچي صبح امروز در حاشيه تمرينات تيم فوتسال برزيل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تنها تغيير تيم ما نسبت به جام جهاني نبود فالكائو است ولي ساير بازيكنان اصلي تيم در اين سفر ما را همراهي مي‌كنند.
وي با بيان اينكه تيم ملي برزيل با تركيب اصلي خود به اصفهان سفر كرده است، افزود: اميدوارم ديدار تيم‌هاي دوم و چهارم جهان كه ديداري كلاسيك به حساب مي‌آيد، از زيبايي‌هاي فراواني برخوردار باشد و تماشاگران نيز از ديدن آن لذت ببرند.
بيانچي، تيم ملي ايران را تيم بزرگي عنوان كرد و افزود: از قدرت تيم ملي فوتسال ايران به خوبي آگاهي داريم؛ اين تيم در حال تغيير نسل بازيكنان خود است و اين نسل تازه توانسته افتخارات بزرگي براي ايران به ارمغان بياورد.
وي اضافه كرد: در آخرين ديداري كه با تيم ملي ايران برگزار كرديم، فقط يك گل از اين تيم دريافت كرديم و اين نشان مي‌دهد تيم ملي فوتسال ايران از قدرت بالايي برخوردار است.
به گزارش فارس، تيم ملي فوتسال برزيل در سفري كه به اصفهان داشته است، سه بازي دوستانه و تداركاتي با تيم‌هاي ملي ايران و منتخب فوتسال اصفهان خواهد داشت.
تيم ملي ايران خود را براي جام جهاني فوتسال در تايلند آماده مي‌كند و اين بازي مي‌تواند بازي تداركاتي خوبي براي تيم ملي باشد.
گفته مي‌شود برزيل با نفرات كاملش به ايران سفر كرده و تمامي بازيكنان صاحب نامش در اصفهان حضور خواهند داشت.
انتهاي پيام/صا30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها