عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

احمداميرسليماني منتخب سوم شهرداري آمل شد

احمداميرسليماني منتخب سوم شهرداري آمل شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:44 ب.ظ

با معارفه سرپرست جديد شهرداري آمل؛
احمداميرسليماني منتخب سوم شهرداري آمل شد

خبرگزاري فارس: صبح امروز با انتخاب احمد اميرسليماني به عنوان سومين منتخب شوراي اسلامي شهر آمل، وي به عنوان سرپرست جديد شهرداري آمل معارفه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، پس از بازنشستگي شهردار سابق آمل، شوراي اسلامي شهر آمل در دوره‌اي شش ماه و پرچالش نتوانست از مراجع ذي‌صلاح و استانداري مازندران راي موافق براي دو گزينه پيشنهادي خود بگيرد.
گزينه اول شوراي اسلامي شهر آمل كه نائب رئيس اين شورا بود به دليل نداشتن مرتبط با امور شهرداري پذيرفته نشد.
شوراي اسلامي شهر آمل سه ماه به حمايت از گزينه نخست خود شهردار ديگري معرفي نكرد تا بالاخره در اوايل آذرماه مسلم علي‌پور را به عنوان گزينه دوم اين شورا براي تصدي پست شهرداري آمل معرفي كرد.
اما اين گزينه نيز در كش و قوس انتخاب از سوي مراجع ذي‌صلاح راي موافق نگرفت تا شوراي اسلامي شهر آمل گزينه جديد و سومي را براي شهرداري آمل در نظر بگيرد.
اواخر هفته گذشته شوراي اسلامي شهر آمل در اقدامي به دور از چالش و جنجال احمد امير سليماني را به عنوان سومين گزينه خود براي تصدي شهرداري آمل معرفي كرد.
اميرسليماني مديرعامل سازمان عمران شهرداري آمل است و يكي از گزينه‌هايي بود كه در هر سه دوره از سوي شوراي شهر آمل در زمره گزينه‌هاي اين شورا براي شهرداري آمل به شمار مي‌رفت.
پس از اتمام زمان سرپرستي قادي، معاون مالي و اداري شهرداري آمل در دو دوره سه ماه‌، شوراي اسلامي شهر آمل بايد گزينه جديدي براي سرپرستي شهرداري آمل معرفي مي‌كرد.
به دليل اينكه اميرسليماني به عنوان گزينه شهرداري آمل معرفي شده است به عنوان سرپرست نيز معرفي شد تا در روزهاي پاياني سال بتواند امور شهرداري آمل را پيش ببرد.
شوراي اسلامي شهر آمل اميدوار است امير سليماني به عنوان هفدهمين شهردار شهر آمل پس از انقلاب اسلامي انتخاب شود.
احمد اميرسليماني پيش از اين رئيس هيئت مديره و مديرعامل سازمان عمران و همچنين مسئول واحد طراحي نظارت شهرداري آمل بود.
انتهاي پيام/ل20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها