عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود

تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:44 ب.ظ

رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي:
تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي گفت: تأخير در اعلام موجودي كالاهاي انبارها، سردخانه‌ها و بنكداران تحت عنوان تخلف امتناع از فروش كالا مورد پيگيري و تشكيل پرونده تخلف مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني خراسان رضوي، علي صفرزاده اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل سازمان حمايت مصرف كنندكان و توليدكنندگان مبني بر اعلام موجودي واحدهاي بنكداري، انبارها و سردخانه‌ها در اول و 15 هر ماه، توجه نكردن به اين دستورالعمل و تأخير در اعلام موجودي 22 قلم كالاي ضروري توسط اين واحدها به منزله نبود اعلام موجودي تلقي مي‌شود.
رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي گفت: واحدهاي مذكور در 48 ساعت از زمان تعيين شده موظف به اعلام موجودي در سامانه ثبت آمار انبارها و سردخانه‌ها هستند.
وي تأكيد كرد: در صورت ثبت نشدن اطلاعات در اين سامانه در مهلت مقرر، پرونده تخلف اختفا و امتناع از فروش كالا و در صورت وجود شواهد مبني بر احتكار كالا، پرونده تخلف احتكار براي اين واحدها تنظيم و به تعزيرات حكومتي ارسال مي‌شود.
صفرزاده افزود: با اجراي طرح نظارتي ويژه هدفمندسازي يارانه‌ها از اول آبان سال جاري، ثبت اطلاعات و آمار 22 قلم كالاي ضروري در اين سامانه اجباري است.
وي گفت: تمام سردخانه‌ها و انبارهاي دولتي، عمومي و خصوصي مشمول اجراي اين طرح هستند.

*آغاز جذب و حمل سهميه ميوه نوروزي استان
رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي از آغاز حمل و جذب سهميه ميوه نوروزي به استان خبر داد.
صفرزاده اظهار داشت: نخستين محموله‌هاي سهميه ميوه نوروزي استان به منظور توزيع در ايام نوروز و تنظيم بازار ميوه شب عيد به استان وارد شده است.
وي افزود: به اين منظور تمام سهميه‌هاي درنظر گرفته شده براي استان به تدريج به استان حمل و در زمان مناسب توزيع مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها