عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود

تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:44 ب.ظ

رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي:
تأخير در اعلام موجودي كالاي انبارها تخلف محسوب مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي گفت: تأخير در اعلام موجودي كالاهاي انبارها، سردخانه‌ها و بنكداران تحت عنوان تخلف امتناع از فروش كالا مورد پيگيري و تشكيل پرونده تخلف مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي سازمان بازرگاني خراسان رضوي، علي صفرزاده اظهار داشت: با توجه به دستورالعمل سازمان حمايت مصرف كنندكان و توليدكنندگان مبني بر اعلام موجودي واحدهاي بنكداري، انبارها و سردخانه‌ها در اول و 15 هر ماه، توجه نكردن به اين دستورالعمل و تأخير در اعلام موجودي 22 قلم كالاي ضروري توسط اين واحدها به منزله نبود اعلام موجودي تلقي مي‌شود.
رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي گفت: واحدهاي مذكور در 48 ساعت از زمان تعيين شده موظف به اعلام موجودي در سامانه ثبت آمار انبارها و سردخانه‌ها هستند.
وي تأكيد كرد: در صورت ثبت نشدن اطلاعات در اين سامانه در مهلت مقرر، پرونده تخلف اختفا و امتناع از فروش كالا و در صورت وجود شواهد مبني بر احتكار كالا، پرونده تخلف احتكار براي اين واحدها تنظيم و به تعزيرات حكومتي ارسال مي‌شود.
صفرزاده افزود: با اجراي طرح نظارتي ويژه هدفمندسازي يارانه‌ها از اول آبان سال جاري، ثبت اطلاعات و آمار 22 قلم كالاي ضروري در اين سامانه اجباري است.
وي گفت: تمام سردخانه‌ها و انبارهاي دولتي، عمومي و خصوصي مشمول اجراي اين طرح هستند.

*آغاز جذب و حمل سهميه ميوه نوروزي استان
رئيس سازمان بازرگاني خراسان رضوي از آغاز حمل و جذب سهميه ميوه نوروزي به استان خبر داد.
صفرزاده اظهار داشت: نخستين محموله‌هاي سهميه ميوه نوروزي استان به منظور توزيع در ايام نوروز و تنظيم بازار ميوه شب عيد به استان وارد شده است.
وي افزود: به اين منظور تمام سهميه‌هاي درنظر گرفته شده براي استان به تدريج به استان حمل و در زمان مناسب توزيع مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها