عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

تصويب كليات بزرگ‌ترين طرح سرمايه‌گذاري شهري در بجنورد

تصويب كليات بزرگ‌ترين طرح سرمايه‌گذاري شهري در بجنورد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:45 ب.ظ

رئيس شوراي اسلامي بجنورد خبر داد:
تصويب كليات بزرگ‌ترين طرح سرمايه‌گذاري شهري در بجنورد

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي اسلامي بجنورد از تصويب كليات بزرگ‌ترين طرح سرمايه‌گذاري شهري خراسان شمالي در اين شهر در كميسيون ماده پنج خبر داد.

سيدمحمد لنگري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: در نشستي كه به همين منظور با حضور استاندار خراسان شمالي و مدير شركت هماك برگزار شد، كليات طرح سرمايه‌گذاري مجموعه سرمايه‌گذاري گردشگري، تفريحي و تجاري بجنورد بررسي و به تصويب اعضاي اين كميسيون رسيد.
وي با بيان اينكه تخريب مهمانسراي سابق شهر و خاكبرداري از اين محل به سرعت انجام شد، تصريح كرد: اين مجموعه سرمايه‌ذاري در زيربنايي با بيش از 83 هزار مترمربع احداث مي‌شود.
لنگري با اشاره به اينكه عمليات احداث اين مجموعه گردشگري چندي قبل رسما با حضور وزير كشور آغاز شد، افزود: اين پروژه بزرگ شهري با مشاركت شهرداري بجنورد و شركت هماك به اجرا در مي‌آيد.
سخنگوي شوراي اسلامي بجنورد بيان داشت: براساس طرح‌هاي انجام شده، اين مجموعه داراي بخش‌هايي چون؛ هتل پنج ستاره، مجموعه‌هاي تفريحي و همچنين تجاري و دو طبقه پاركينگ خواهد بود.
وي اضافه كرد: بيش از 83 هزار متر مربع زيربنا براي ساخت اين مجموعه گردشگري و تفريحي پيش‌بيني شده كه در صورت آزادسازي اراضي پيرامون، زيربناي اين مجموعه تا 100 هزار متر مربع قابل افزايش خواهد بود.
رئيس شوراي اسلامي بجنورد افزود: براساس قراردادي كه شهرداري و شركت هماك داشته، اجراي اين پروژه تفريحي و گردشگري در فازهاي مختلف پيش‌بيني شده و به مدت چهار سال به طول خواهد انجاميد.
وي با بيان اينكه جذب سرمايه‌گذاران براي اجراي پروژه‌هاي شهري از مهمترين رويكردهاي شهرداري به شمار مي‌رود، گفت: در اين راستا كتاب فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در بجنورد توسط شهرداري تدوين كه نتيجه آن اجراي بزرگ‌ترين مجموعه گردشگري، تفريحي و تجاري بود.
لنگري با اشاره به موقعيت خاص بجنورد به عنوان گذرگاه شرق به شمال كشور و همچنين حضور سالانه بيش از 10 ميليون زائر و مسافر يادآور شد: شهرداري با تمام توان از سرمايه‌گذاري‌ها در بخش پروژه‌هاي شهري و همچنين در بوستان‌هاي ملي باباامان و بش قارداش استقبال و حمايت مي‌كند.
انتهاي پيام/م20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها