عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ششمين جشنواره كارآفرينان برتر استان مركزي برگزار مي‌‌شود

ششمين جشنواره كارآفرينان برتر استان مركزي برگزار مي‌‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:45 ب.ظ

اوايل سال آينده؛
ششمين جشنواره كارآفرينان برتر استان مركزي برگزار مي‌‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل كار و امور اجتماعي استان مركزي از برگزاري ششمين جشنواره كارآفرينان برتر استاني در اوايل سال آينده خبر داد.

ناصر شيخي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: اين جشنواره با هدف تغيير فرهنگ كار و شيوه نگرش افراد جامعه به اشتغال، توسعه كارآفريني در كشور، ترويج فرهنگ توليد‌، خوداتكايي، معرفي الگوهاي مناسب به جامعه و از بين بردن فرهنگ مصرف‌گرايي برگزار مي‌شود.
وي ايجاد انگيزه در كارگران و كارفرمايان، تجليل از كارآفرينان برتر استاني در بخش‌هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي در گروه‌هاي، كشاورزي، صنعت، خدمات، خوداشتغالي و مشاغل خانگي، تناسب‌سازي انتخاب كارآفرينان برتر با هدف توسعه نيروي انساني خلاق، نوآور و معمار، ارائه راهكارهاي عملي ترويج كارآفريني متناسب با چشم‌انداز 20 ساله، تكميل و ارتقاي شاخص‌هاي شناسايي كارآفرينان برتر و پوياسازي بانك اطلاعات، شناسايي كارآفرينان برتر مبتني بر شاخص‌ها و همچنين فراهم‌سازي مقدمات توسعه فرهنگ كارآفريني سازماني را از ديگر اهداف برگزاري اين همايش عنوان و تصريح كرد: بر اساس نظامنامه جشنواره كارآفرينان برتر، جشنواره در دو مرحله استاني و ملي برگزار مي‌شود كه در مرحله نخست در هر استان، داوطلبان از طريق تكميل و ارسال پرسشنامه‌هاي مخصوص و مربوط به انتخاب برترين‌ها با همكاري دستگاه‌هاي اجرايي عضو شوراي سياست‌گذاري و كارگروه علمي جشنواره، مورد بررسي قرار مي‌گيرند.
مديركل كار و امور اجتماعي استان مركزي با اشاره به اينكه استان هر ساله در جشنواره‌هاي ملي درخشش خوبي داشته است، گفت: در مرحله استاني اين رقابت‌ها 9 نفر به عنوان كارآفرينان برتر انتخاب و به جشنواره ملي كه نيمه اول سال آينده برگزار خواهد شد، راه مي‌يابند.
شيخي با اشاره به اينكه كارآفريناني كه داراي سابقه كارآفريني طي هفت سال گذشته هستند، مي‌توانند با مراجعه به سايت WWW.KARAFARINANEBARTAR.IR ثبت‌نام كنند، خاطرنشان كرد: اتحاديه‌ها، صنوف و صاحب‌نظران نيز مي‌توانند افراد كارآفرين را به اداره كل كار و امور اجتماعي استان معرفي كنند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها