عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دولت به تعهدات خود در قبال شهرداري تبريز عمل كند

دولت به تعهدات خود در قبال شهرداري تبريز عمل كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:48 ب.ظ

عضو شوراي شهر تبريز:
دولت به تعهدات خود در قبال شهرداري تبريز عمل كند

خبرگزاري فارس: عضو شوراي اسلامي شهر تبريز از دولت خواست به تعهدات خود در قبال شهرداري تبريز و نيز مصوبات سفرهاي استاني دولت عمل كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، حبيب شيري‌آذر در آيين افتتاح فاز اول طرح تبادل امام علي (ع) با اعلام اين مطلب اظهار داشت: تخصيص 50 درصد اعتبارات طرح تبادل امام علي (ع)، اعتبارات مربوط به آبدار كردن مهرانه‌رود، واگذاري 40 هكتار زمين از سوي وزارت مسكن و شهرسازي به شهرداري براي ساماندهي حاشيه‌نشيني و تعيين تكليف خريد واگن براي قطار شهري تبريز با وجود واريز مبلغ 300 ميليارد ريال به عنوان نخستين شهرداري كشور، از جمله مسائلي است كه شهر و شهرداري تبريز همچنان منتظر اقدام دولت محترم است.
عضو شوراي اسلامي شهر تبريز در ادامه از نمايندگان مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي خواست ضمن پيگيري جدي در خصوص مطالبات و مصوبات سفرهاي استاني دولت زمينه را براي تخصيص اعتبارات مذكور و تسريع روند توسعه تبريز فراهم كنند.
شيري‌آذر در ادامه تبريز را شايسته بالاترين خدمات و توجهات از سوي دولت و مجلس دانست.
عضو شوراي شهر اسلامي شهر تبريز با قدرداني از تلاش‌هاي شهرداري تبريز در عمران و آباداني شهر طي سال‌هاي اخير، زيرسئوال بردن عملكرد عمراني شهردار تبريز را كمال بي‌انصافي دانست.
شيري‌آذر با اعلام اينكه خدمات شهرداري تبريز طي سال‌هاي اخير اين شهر را در مسير توسعه و پيشرفت قرار داده است، افزود: تنها طي يك ماه گذشته و با تلاش شهرداري تبريز و مناطق و سازمان‌هاي تابعه ده‌ها طرح و پروژه عمراني و خدماتي به مرحله بهره‌برداري و كلنگ‌زني رسيده كه اين طرح‌ها همگي منشا تحول و نشانه توسعه تبريز به شمار مي‌روند.
وي تبريز و آذربايجان را شايسته بالاترين و بيشترين خدمات دانست و افزود: شهرداري تبريز در كنار شوراي اسلامي شهر با درك اين موضوع تلاش مضاعفي براي رساندن تبريز به جايگاه واقعي خود انجام داده و در اين راه موفق بوده است.
شيري‌آذر در ادامه افزود: طي چهار سال گذشته چهره شهر تبريز به كلي متحول شده و نام اين شهر در رديف شهرهاي موفق در حوزه مديريت شهري كشور مطرح شده است و با روند فعلي، شهر تبريز در آينده نزديك به توسعه يافته‌ترين شهر ايران تبديل خواهد شد.
عضو شوراي اسلامي شهر تبريز با اشاره به موفقيت اجراي برنامه تبريز 90 خاطرنشان كرد: طرح‌ها و پروژه‌هاي اجرا شده در قالب برنامه تبريز 90 تا امروز زمينه‌ساز تحول اساسي در شهر شده و در يك سال باقي مانده از اجراي اين برنامه نيز تبريز به سطحي قابل توجه از توسعه خواهد رسيد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها