عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ميانگين ضريب آب شرب روستايي در كشور 75 درصد است

ميانگين ضريب آب شرب روستايي در كشور 75 درصد است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:49 ب.ظ

معاون استاندار زنجان:
ميانگين ضريب آب شرب روستايي در كشور 75 درصد است

خبرگزاري فارس: معاون عمراني استاندار زنجان گفت: در حال حاضر ميانگين ضريب آب شرب روستايي در كشور 75 درصد است كه رضايت مردم را در پيش داشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان به نقل از معاونت عمراني استانداري زنجان، سعيد رفيعي در جلسه رفع مشكلات آب شرب روستايي با بيان اينكه، آب شرب يكي از اصلي‌ترين پيش نيازهاي بهداشت روستايي محسوب مي‌شود، اظهار داشت: قبل از پيروزي انقلاب اسلامي روستاهاي كشور در محروميت شديد از نظر امكانات رفاهي و خدماتي به سر مي‌بردند كه آب شرب يكي از اين مشكلات بوده است.
وي ادامه داد: در حال حاضر ميانگين ضريب آب شرب روستايي در كشور 75 درصد است كه رضايت مردم را در پيش داشته است و استان زنجان از 66.50 درصد به 78.2 رسيده است.
معاون استاندار زنجان با اشاره به اينكه جايگاه و نقش روستاها در فرآيند توسعه اقتصاد، سياسي و اجتماعي چشمگير است، بيان داشت: سياست تأمين آب شرب روستايي استان با رويكردي جديد و كارشناسي و با توجه به ظرفيت استان بايد روند رو به رشد تأمين آب شرب روستاييان را سرعت بخشد تا از اين نعمت الهي همه روستاييان استان بهره‌مند شوند.
وي تصريح كرد: بازخورد زحمات مسئولان استاني در رضايت مردم است، از اين رو دغدغه مردم روستايي استان در تأمين آب شرب بايد رفع شود تا سياست‌گذاري دولت كريمه دهم در زمينه تأمين، توزيع و مصرف آب شرب براي روستاييان تحقق يابد.
در ادامه اين جلسه رفيعي به منظور بهره‌مندي از نظرات مديران و صاحب‌نظران بخش آب و با هدف ارتقاي جايگاه تصميم‌گيري و رفع مشكلات احتمالي در اين بخش و ايجاد وحدت رويه رو به رشد آبرساني به روستاهاي استان خواستار جلسات بعدي و پيگيري‌هاي جدي از سوي دستگاه‌هاي مرتبط براي تأمين آب شرب روستاييان شد.
انتهاي پيام/ج30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها