عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استقلال نماينده قم در فوتسال زيرگروه باشگاه‌هاي كشور شد

استقلال نماينده قم در فوتسال زيرگروه باشگاه‌هاي كشور شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:50 ب.ظ

با قهرماني در فوتسال دسته اول قم؛
استقلال نماينده قم در فوتسال زيرگروه باشگاه‌هاي كشور شد

خبرگزاري فارس: تيم فوتسال استقلال مدافع عنوان قهرماني ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي قم نماينده استان در رقابت‌هاي ليگ زيرگروه باشگاه‌هاي فوتسال كشور شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، امسال مسابقات ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي استان قم منظم‌تر از دوره‌هاي گذشته برگزار شد و 12 تيم به شكل دوره‌اي با يكديگر به رقابت پرداختند تا هم تيم‌ قهرمان مشخص شود و هم اينكه نماينده قم در فصل آينده ليگ زيرگروه فوتسال باشگاه‌هاي كشور شناخته شود.
در پايان مسابقات امسال ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي استان قم تيم فوتسال استقلال بالاتر از ساير تيم‌هاي فوتسال شركت كننده در جايگاه نخست ايستاد و تيم ذاكر هم امتياز با آنها بود اما به دليل تفاضل گل كمتر، پا‌يين‌تر از استقلال ايستاد و به مقام نايب ‌قهرماني دست يافت.
همچنين در پايان جدال تيم‌هاي مدعي در پنجمين دوره رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي استان قم، پس از استقلال مدافع عنوان قهرماني و ذاكر تيم دوم جدول رده‌بندي، تيم فوتسال ميلاد در رده بعدي قرار گرفت و با كسب مقام سوم به كار خود پايان داد.
بدين ترتيب تيم فوتسال استقلال به عنوان نماينده فوتسال استان قم در مسابقات فصل آينده ليگ زير گروه فوتسال باشگاه‌هاي كشور شركت خواهد كرد تا بعد از كيش‌اير در ليگ برتر و فراز در ليگ دسته اول فوتسال كشور، قم صاحب نماينده‌اي ديگر شود.
اين در حاليست كه امسال مدافع عنوان قهرماني فصل گذشته ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي قم يعني شهاب به عنوان تنها نماينده قم در اين مسابقات شركت كرد اما در پايان جدال با پنج تيم ديگر هم گروه خود، با كسب يك تساوي، يك پيروزي و سه باخت از راهيابي به مرحله بعد باز ماند.
رقابت‌هاي ليگ منطقه‌اي فوتسال باشگاه‌هاي كشور در گروه سوم مرحله مقدماتي به ميزباني كميته فوتسال و فوتبال ساحلي هيئت فوتبال استان مازندران در شهر كلاردشت برگزار شد كه طي آن شهاب نماينده قم در اين مسابقات با ناكامي به كار خود پايان داد.
تيم فوتسال شهاب قهرمان تيم فصل گذشته مسابقات ليگ دسته اول فوتسال باشگاه‌هاي استان قم است كه امسال به همراه تيم فوتسال آزادي قم دو نماينده استان قم در مسابقات ليگ زيرگروه فوتسال باشگاه‌‌هاي كشور بودند كه تنها شهاب به مسابقات اعزام شد و با دست خالي بازگشت.
اين تيم كه بعد از كسب عنوان قهرماني در فصل گذشته فوتسال دسته اول قم، امسال مجوز شركت در ليگ زير گروه فوتسال باشگاه‌هاي كشور را به دست آورده بود، در گروه سوم مرحله مقدماتي مسابقات ليگ منطقه‌اي فوتسال كشور با تيم‌‌هاي مطرحي هم‌گروه بود كه در نهايت نتوانست به دور دوم صعود كند.
اين در حاليست كه با توجه به مشخص شدن قهرمان و نايب قهرمان فصل گذشته، طبق مقررات بايد تيم آزادي به عنوان دومين نماينده قم در اين رقابت‌ها حضور پيدا مي‌كرد اما به دليل انصراف اين تيم از حضور در اين رقابت‌ها، تيم شهاب به عنوان نماينده قم در ليگ منطقه‌اي كشور حاضر شد.
ناكامي نماينده قم در اين مسابقات در حالي رقم خورد كه سال گذشته نيز تيم فوتسال ثامن يكي از تيم‌هاي حاضر در فوتسال باشگاه‌هاي دسته اول استان قم يكي از نمايندگان قم در ليگ زيرگروه فوتسال باشگاه‌هاي كشور بود و نتوانست به مراحل پاياني صعود كند،‌ ضمن اينكه پيش از اين تيم فوتسال صدراسيستم ديگر نماينده قم نيز در جدال با حريفان خود در گرگان، در مسير راه‌يابي به مرحله بعد ناكام مانده بود.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها