عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سعادتمند: فوتسال قم شايستگي قهرماني در ليگ برتر را دارد

سعادتمند: فوتسال قم شايستگي قهرماني در ليگ برتر را دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:50 ب.ظ

بايد به جوان‌ها ميدان دهيم؛
سعادتمند: فوتسال قم شايستگي قهرماني در ليگ برتر را دارد

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم گفت: امسال با ميدان دادن به جوان‌ها بستر خوبي براي موفقيت آينده فوتسال قم فراهم كرديم زيرا با اعتماد به آنها فوتسال قم شايستگي قهرماني در ليگ برتر فصل آينده را دارد.

جلال سعادتمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: سالي سخت و پر از دردسر را در دوازهمين دوره مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور پشت سر گذاشتيم اما مهم اين بود كه ثابت كرديم كه با اعتماد به جوانان آينده‌دار قمي مي‌توان كارهاي بزرگي در ليگ آينده فوتسال كشور انجام داد.
وي ادامه داد: در ليگ دوازهم فوتسال كشور، تيم فوتسال كيش‌اير قم يكي از تيم‌هاي كم حاشيه و جوان ليگ برتر بود و آنچه كه در بازي‌هاي اين فصل موجب موفقيت تيم ما شد وحدت و همدلي و از همه مهم‌تر دوستي بين بازيكنان بود و اين مسائل موجب شد تا بتوانيم ليگ دوازدهم را با اقتدار به پايان برسانيم.
سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم اظهار داشت: از آغاز نيم‌فصل دوم هر چه‌قدر به پايان ليگ نزديك مي‌شديم، اعتماد به نفس بازيكنان جوان تيم ما افزايش مي‌يافت و انگيزه آنها براي تقابل با حريفان مطرح ليگ برتري بيشتر مي‌شد اما حيف كه ليگ به پايان رسيد و وقفه‌اي طولاني‌مدت تا تشكيل تيم براي ليگ آينده وجود دارد.
وي تاكيد كرد: اگر مي‌خواهيم كه در فصل آينده مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور استان قم يك تيم مدعي داشته باشد، بايد از همين حالا به فكر جذب مهره‌هاي مورد نظر و حمايت مالي و ايجاد امكانات مورد نياز براي تيم باشيم نه اينكه يك هفته به بازي‌ها به اين فكر بيافتيم و ديگر كار از كار گذشته باشد.
سعادتمند در ادامه با اشاره به آخرين بازي تيم فوتسال كيش اير قم برابر تيم گسترش فولاد تبريز در خارج از خانه در ليگ برتر فوتسال تاكيد كرد: بازي فوق‌العاده سختي بود زيرا در بازي رفت كه در قم برگزار شد، اگرچه خيلي خوب بازي كرديم ولي در نهايت مهمان ما آنقدر شرايط را براي ما سخت كرده بود كه در نهايت با نتيجه تساوي بدون گل مقابل آنها به يك امتياز راضي شديم ولي در ديدار برگشت اين ما بوديم كه در غياب بسياري از بازيكنان كليدي خود حريف را وادار به تسليم كرديم.
وي اضافه كرد: خوشبختانه در دور برگشت توانستيم با ارائه بازي‌هاي منسجم و همراه با كار تيمي و بازي تاكتيكي، هم تيم‌هاي مقابل خود را شكست دهيم و هم با ارائه بازي پرگل برابر تيمي نظير آرش‌بتن قزوين بهترين پيروزي و پرگل‌ترين بازي ليگ دوازدهم را به نام كيش‌اير قم ثبت كنيم.
سرپرست تيم فوتسال كيش‌اير قم يادآور شد: شايسته است كه مسئولان ورزش استان با حمايت از جوانان مستعد و با انگيزه اين تيم و مديران باشگاه، انگيزه بازيكنان را تا آغاز مسابقات فصل آينده و كسب موفقيت در ليگ برتر افزايش دهند.
وي خاطرنشان كرد: تيم فوتسال كيش‌اير قم در دوازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ دسته برتر فوتسال باشگاه‌هاي كشور، با كسب 25 امتياز به كار خود پايان داد ولي از همه مهم‌تر اين بود كه با وجود مشكلات فراوان هرگز شرايط به نحوي پيش نرفت كه خطر سقوط را احساس كنيم و اين براي ما از اهميت فراواني برخوردار است.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها