عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايشگاه‌ عرضه مستقيم كالا در اردل گشايش مي‌يابد

نمايشگاه‌ عرضه مستقيم كالا در اردل گشايش مي‌يابد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:50 ب.ظ

15 اسفندماه جاري؛
نمايشگاه‌ عرضه مستقيم كالا در اردل گشايش مي‌يابد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره بازرگاني اردل گفت: نمايشگاه‌ بهاره عرضه مستقيم كالا از 15 اسفندماه جاري در اردل برپا مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، عبدالله رضوي صبح امروز در جلسه هماهنگي برگزاري نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالاهاي بهاره در اين شهرستان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: باتوجه به ضرورت دسترسي آسان و مناسب مردم سالن ورزشي شهداي اين شهر به عنوان مكان نمايشگاه در نظر گرفته شده است.
وي افزود: برهمين اساس واحدهاي صنفي داراي پروانه كسب معتبر و كد شناسه صنفي علاقمند به شركت در اين نمايشگاه تا تاريخ 10 اسفندماه جاري فرصت دارند به‌منظور ثبت‌نام براي حضور در اين نمايشگاه ثبت‌نام كنند.
رضوي ادامه داد: در اين نمايشگاه انواع كالاها و اجناس از جمله مواد غذايي، پوشاك، كيف و كفش، انواع مواد پروتئيني، شيريني‌جات، ميوه و مرغ و ماهي عرضه مي‌شود.
رئيس اداره بازرگاني شهرستان اردل خاطرنشان كرد: در مدت زمان برگزاري اين نمايشگاه شبكه بهداشت و درمان اين شهرستان نظارت كافي و لازم را در راستاي واحدهاي عرضه كننده مواد غذايي و پروتئيني به‌عمل آورده و متصديان اين واحدها واجد كارت معاينه پزشكي بوده كه ملزم به نصب در محل هستند.
وي ادامه داد: همچنين فرماندهي انتظامي شهرستان نيز پوشش حفاظتي و امنيتي لازم را در طول برگزاري اين نمايشگاه برقرار خواهد كرد.
رضوي ارائه محصولات و اجناس با كيفيت در اين نمايشگاه را از تفاوت‌هاي بارز اين نمايشگاه با سال‌هاي گذشته عنوان كرد و گفت: باتوجه به تمهيدات انديشيده شده مقرر شد مجري نمايشگاه به‌منظور افزايش كمي غرفه‌ها و ايجاد رقابت در عرضه كالا از بنكداران و توليدكنندگان و شركت‌هاي پخش معتبر ساير شهرستان‌ها نيز به منَور حضور در اين نمايشگاه دعوت به‌عمل آورد.
وي همچنين خاطرنشان كرد: بازرسان مجامع امور صنفي و قاضي تعزيرات حكومتي در نمايشگاه مستقر و نسبت به هرگونه تخلفات اقتصادي با عرف متخلف برخورد قانوني انجام خواهند داد.
رضوي تصريح كرد: نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا به خاطر تنظيم بازار در اين شهرستان برگزار مي‌شود.
وي عنوان داشت: تمام ارگان‌ها و سازمان‌هاي مربوطه بايد همكاري لازم را در زمينه برگزاري هر چه بهتر نمايشگاه‌ها انجام دهند.
انتهاي پيام/صا20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها