عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ذهنيت خوبي از تيم فوتسال ايران داريم

ذهنيت خوبي از تيم فوتسال ايران داريم
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:51 ب.ظ

 پسند شوماخر صبح امروز در حاشيه تمرينات تيم ملي فوتسال برزيل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاكنون براي تيم ملي برزيل 97 بازي ملي انجام داده‌ام و از اينكه در مقابل تيم ملي ايران بازي مي‌كنم بسيار خوشحالم. 
وي اضافه كرد: همواره بازي‌هاي تيم ملي ايران را تماشا كرده‌ام و مي‌دانم بازيكنان با استعدادي دارند. 
وي ادامه داد: به طور يقين بازي آساني در اصفهان نداريم اما هدف اصلي اين است بتوانيم خواسته‌هاي مربي خود را در زمين پياده كنيم. 
كاپيتان تيم ملي فوتسال برزيل با بيان اينكه بازي با ايران بازي سنگيني خواهد بود، افزود: شايد در نخستين ديدار برابر ايران نتوانيم بازي اصلي خود را انجام دهيم چرا كه تطبيق با ساعت ايران كمي زمان‌بر است اما در ديدارهاي دوم و سوم مي‌توانيم با آمادگي كامل به ميدان برويم. 
تياگو دروازه‌بان تيم ملي برزيل نيز كه از او به عنوان برترين دروازه‌بان دنيا ياد مي‌كنند، گفت: تيم ملي فوتسال ايران همواره تيم رو به پيشرفتي بوده است و اين ديدار نشان خواهد داد اين تيم تا چه حد پيشرفت كرده است. 
تياگو بيان داشت: بازي سختي در ايران داريم، تيم ملي ايران از قدرت‌هاي برتر دنيا است و در جام جهاني نيز تنها يك گل از تيم ما دريافت كرد. 
وي افزود: فوتسال ايران رو به پيشرفت قرار دارد و در اين ديدار ثابت مي‌شود تا چه حد فوتسال ايران نسبت به گذشته رشد داشته است. 
به گزارش فارس، تيم ملي فوتسال برزيل در سفري كه به اصفهان داشته است، سه بازي دوستانه و تداركاتي با تيم‌هاي ملي ايران و منتخب فوتسال اصفهان خواهد داشت. 
تيم ملي ايران خود را براي جام جهاني فوتسال در تايلند آماده مي‌كند و اين بازي مي‌تواند بازي تداركاتي خوبي براي تيم ملي باشد. 
گفته مي‌شود برزيل با نفرات كاملش به ايران سفر كرده و تمامي بازيكنان صاحب نامش در اصفهان حضور خواهند داشت. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها