عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دادگستري اردبيل رأفتي در برخورد با مجرمان ندارد

دادگستري اردبيل رأفتي در برخورد با مجرمان ندارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:51 ب.ظ

رئيس كل دادگستري استان اردبيل:
دادگستري اردبيل رأفتي در برخورد با مجرمان ندارد

خبرگزاري فارس: رئيس كل دادگستري استان اردبيل گفت: هيچ رأفتي در برخورد با جرائمي همچون مشروبات الكلي، موادمخدر و چاقو و قمه‌كشي از سوي دادگستري در استان اردبيل وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، غلامعلي رضايي پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان بيله‌سوار از برنامه‌هاي دادگستري استان اردبيل در برخورد قاطع با جرايم سازمان يافته خبر داد و اظهار داشت: با تمام قوا در برابر متجاوزان به حقوق مردم و برهم زنندگان نظم جامعه ايستاده‌ايم.
وي در ادامه با اشاره به بركت شوراهاي حل اختلاف در ترويج و گسترش فرهنگ صلح و سازش در جامعه و كاهش ورودي پرونده‌ها به دادگستري‌ها وجود شوراهاي حل اختلاف را مايه خير و بركت در جامعه اعلام كرد.
رئيس شوراي عالي قضايي استان اردبيل افزود: دستگاه قضايي در كاهش ورودي پرونده‌ها به دادگستري و ايجاد صلح و دوستي بين طرفين دعوا مديون شوراهاي حل اختلاف است.
رضايي اهداف دشمنان در جنگ نرم را تشريح كرد و خاطرنشان كرد: پيشگيري از وقوع جرايم و تخلفات و مقابله پيشگيرانه با تهاجم فرهنگي بسيار اهميت دارد و اين امر بايد در خانواده‌ها تقويت گردد.
اين مسئول با اشاره به اينكه امروز هدف دشمنان ايجاد فاصله بين جوانان و ارزش‌هاي ديني است تصريح كرد: توطئه‌هاي كور دشمنان قسم خورده نظام در دوره‌هاي مختلف به چشم مي‌خورد، اما گذر زمان معيار بسيار خوب و مناسبي براي تشخيص خالصي‌ها و جداسازي آن از ناخالصي‌هاست.
رئيس كل دادگستري استان اردبيل زمان‌شناسي را تكليف همگاني به ويژه خواص دانست و عنوان كرد: زمان ريزش‌ها و رويش‌ها را مشخص مي‌كند و آنچه باقي مي‌ماند ايمان به خدا و وحدت كلمه و اطاعت از ولايت است و غير از آن پوچ و فنا شدني است.
رضايي تقويت صفا و صميميت و اتحاد با محوريت اطاعت از مقام معظم رهبري را ضرورت انكارناپذير براي مسئولان در بخش‌هاي مختلف نظام اداري عنوان كرد و افزود: دشمنان براي جدا كردن جوانان از دين و ارزش‌هاي ديني تمام توان خود را به خرج داده‌اند تا به واسطه آن جوانان را از نظام جدا كنند چرا كه به خوبي فهميده‌اند اساس نظام جمهوري اسلامي ايران ارزش‌هاي ديني و اسلامي است.
وي در پايان به تكاليف مسلمانان در قبال همديگر اشاره كرد و اذعان داشت: دين اسلام دين الفت، بركت و مودت است، لذا انتظار مي‌رود با احياي امر به معروف و نهي از منكر و توجه به اصلاح ذات‌البين و گسترش فرهنگ صلح و سازش بين آحاد جامعه به احكام نوراني دين مبين اسلام جامه عمل پوشاند.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها