عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امروز نشانه‌هاي پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود

امروز نشانه‌هاي پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:51 ب.ظ

 سيد‌محمد حسيني» وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي شب گذشته در اختتاميه كنفرانس وحدت اسلامي پيامبر را عامل وحدت دانست و گفت: محمد (ص) ابتداي آشنايي است و سرآغاز انسجام و وحدت جامعه اسلامي است و شناخت او عامل دوري از كفر و نفاق و استبداد است. 
وي با اشاره به تلاش‌هاي وحدت‌بخش حضرت محمد (ص) از جمله وحدت بين «اوس» و «خزرج» گفت: اگر نماد كفر و شرك همزمان با ولادت پيامبر نابود مي‌شود، نشانه است. 
وزير فرهنگ با تاكيد بر نياز امت اسلامي به وحدت گفت: امروز علائم و قرائن پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود. 
وي افزود: اگر مسلمانان «بنيان مرصوص» بودند شاهد اين همه قساوت و ظلم عليه مسلمانان نبوديم؛ توده‌ها و مردم غافل بودند و خواص نيز آنطور كه بايد عمل نكردند. 
حسيني با بيان اينكه غرب از همه ابزارها عليه اسلامي استفاده مي‌كند، گفت: غرب از ابزار نظامي در عراق و افغانستان و همچنين از ابزار هنر در هاليوود استفاده مي‌كند و با تقويت نيروهاي افراطي كه خون مسلمانان را مباح مي‌دانند به دنبال تفرقه در ميان مسلمانان است. 
وي با تاكيد بر ضرورت همكاري و همراهي در همه عرصه‌هاي علمي، اقتصادي و ... گفت: امروز مسلمانان تربيت تروريست‌ها توسط غرب و اسلام‌هراسي و دشمن‌تراشي شيعه از سني و سني از شيعه و ملت عليه ملت‌ها را ديده‌اند و ما بايد با هم باشيم. 
حسيني همچنين با اشاره به تلاش‌هاي آمريكا براي مصادره انقلاب‌هاي مصر و تونس گفت: آناني كه تا آخرين لحظه از مبارك و بن‌‌علي حمايت كردند امروز به گونه‌اي صحبت مي‌كنند كه گويا اين انقلاب‌ها را آنان حمايت و هدايت كردند و اميدوارم با هوشياري مسلمانان مكر آنان شكست بخورد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها