عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

امروز نشانه‌هاي پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود

امروز نشانه‌هاي پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:51 ب.ظ

 سيد‌محمد حسيني» وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي شب گذشته در اختتاميه كنفرانس وحدت اسلامي پيامبر را عامل وحدت دانست و گفت: محمد (ص) ابتداي آشنايي است و سرآغاز انسجام و وحدت جامعه اسلامي است و شناخت او عامل دوري از كفر و نفاق و استبداد است. 
وي با اشاره به تلاش‌هاي وحدت‌بخش حضرت محمد (ص) از جمله وحدت بين «اوس» و «خزرج» گفت: اگر نماد كفر و شرك همزمان با ولادت پيامبر نابود مي‌شود، نشانه است. 
وزير فرهنگ با تاكيد بر نياز امت اسلامي به وحدت گفت: امروز علائم و قرائن پيروزي امت اسلامي ديده مي‌شود. 
وي افزود: اگر مسلمانان «بنيان مرصوص» بودند شاهد اين همه قساوت و ظلم عليه مسلمانان نبوديم؛ توده‌ها و مردم غافل بودند و خواص نيز آنطور كه بايد عمل نكردند. 
حسيني با بيان اينكه غرب از همه ابزارها عليه اسلامي استفاده مي‌كند، گفت: غرب از ابزار نظامي در عراق و افغانستان و همچنين از ابزار هنر در هاليوود استفاده مي‌كند و با تقويت نيروهاي افراطي كه خون مسلمانان را مباح مي‌دانند به دنبال تفرقه در ميان مسلمانان است. 
وي با تاكيد بر ضرورت همكاري و همراهي در همه عرصه‌هاي علمي، اقتصادي و ... گفت: امروز مسلمانان تربيت تروريست‌ها توسط غرب و اسلام‌هراسي و دشمن‌تراشي شيعه از سني و سني از شيعه و ملت عليه ملت‌ها را ديده‌اند و ما بايد با هم باشيم. 
حسيني همچنين با اشاره به تلاش‌هاي آمريكا براي مصادره انقلاب‌هاي مصر و تونس گفت: آناني كه تا آخرين لحظه از مبارك و بن‌‌علي حمايت كردند امروز به گونه‌اي صحبت مي‌كنند كه گويا اين انقلاب‌ها را آنان حمايت و هدايت كردند و اميدوارم با هوشياري مسلمانان مكر آنان شكست بخورد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها