عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افزايش تعداد دوربين‌هاي كنترل ترافيك در اروميه

افزايش تعداد دوربين‌هاي كنترل ترافيك در اروميه
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:52 ب.ظ

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي خبر داد:
افزايش تعداد دوربين‌هاي كنترل ترافيك در اروميه

خبرگزاري فارس: رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي گفت: تعداد دوربين كنترل ترافيك در اروميه افزايش يافته است.

مجتبي اماني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: در حال حاضر 27 دوربين در 27 نقطه از شهر اروميه فعاليت دارند كه به صورت مرتب اعمال قانون مي‌كنند.
وي با بيان اينكه دوربين‌هاي بيشتري نيز در چهار راه‌هاي اروميه در حال نصب هستند، افزود: استفاده از دوربين‌هاي ترافيكي سبب كاهش رويارويي پليس با مردم مي‌شود.
اين مسئول خاطرنشان كرد: در تلاش هستيم ترافيك شهر را از طريق دوربين‌ها كنترل كنيم و جريمه و عكس‌هاي مربوط به تخلف‌ها را از طريق پيامك كوتاه ارسال كنيم.
اماني با بيان اينكه در اين راستا دستگاه‌هاي كوچك اعمال جريمه براي پليس خريداري شده، اعلام كرد: با تهيه اين دستگاه‌ها برگ پرينت در همان لحظه به متخلف ارائه مي‌شود.
وي با اشاره به اصلاح هندسي معابر درون شهري، خاطرنشان كرد: به خاطر نامساعد بودن هوا نمي‌توان معابر هندسي را اصلاح كرد و به دليل تراكم در هسته مركزي شهر اصلاح تقاطع هندسي شهر از فروردين ماه آغاز مي‌شود.
اين مسئول مجموع كل تصادف‌ها در سال جاري را 8 هزار و 292 فقره اعلام كرد و گفت: اين ميزان در مدت زمان مشابه سال گذشته 10 هزار و 311 فقره بود كه در اين زمينه شاهد كاهش 20 درصدي تصادف‌‌ها در استان هستيم.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي آذربايجان غربي با بيان اينكه در چهار ماه گذشته ميزان اعمال جريمه راهنمايي و رانندگي در استان چهار درصد افزايش يافته، ‌ابراز داشت: از نظر قانوني نمي‌توان ميزان جرايم را اعلام كرد.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها