عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

5 مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت مجوز فعاليت گرفتند

5 مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت مجوز فعاليت گرفتند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:52 ب.ظ

در چهارمحال و بختياري؛
5 مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت مجوز فعاليت گرفتند

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: مجوز فعاليت پنج مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت در اين استان صادر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، داريوش رضواني صبح امروز در جمع كاركنان اين اداره‌كل با اعلام اين مطلب اظهار داشت: مجوز اين مؤسسات با تصويب هيئت رسيدگي به امور مؤسسات فرهنگي قرآن و عترت مركز هماهنگي، توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني كشور صادر شده است.
وي افزود: باموافقت صدور مجوز اين مؤسسات، تعداد مؤسساتي كه از سوي مركز هماهنگي، توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي موفق به كسب مجوز شده‌اند به 15 مؤسسه رسيد.
رضواني افزايش مؤسسات قرآني در سطح اين استان را در راستاي رشد و توسعه فرهنگ ديني موثر دانست و گفت: با افزايش مؤسسات قرآني شاهد رشد فعاليت‌هاي قرآني و ديني در اين استان خواهيم بود و اين امر مي‌تواند نقش مهمي در تحكيم و تقويت باورها و آموزه‌هاي ديني در اين استان داشته باشد.
وي بر نقش مهم و تاثيرگذار قرآن در هدايت‌گري و آگاهي بخشي به افراد تأكيد و افزود: قرآن كتاب هدايتگري است كه با بهره‌گيري از آموزه‌هاي آن هيچگاه گرفتار فتنه‌ها و توطئه‌هاي دشمن نشده و به اين طريق مي‌توان با اشاعه فرهنگ قرآني در جامعه آن را نسبت به فتنه‌هاي دشمن بيمه كرد.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهارمحال و بختياري تصريح كرد: استفاده از آموزه‌ها و درس‌هاي قرآن، بايد سرلوحه كارها قرار بگيرد چراكه افرادي كه دچار انحراف و اشتباه مي‌شوند ارتباطي با قرآني نداشته و نتوانسته از آموزه‌ها و درس‌هاي آن بهره لازم را ببرند.
وي با اشاره به مؤسساتي كه مجوز تأسيس به آنها تعلق مي‌گيرد، گفت: مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت سابقون نقنه به مديرمسئولي محمدتقي حسين‌پور، مؤسسه تسنيم فرادنبه با مديرمسئولي عليرضا ملك محمدي، مؤسسه موعود شهركرد به مديرمسئولي عبدالحسين تركي هرچگاني، مؤسسه نور شهركرد به مديرمسئولي مسعود داوري واناني و مؤسسه نور ولايت فرخ‌شهر به مديرمسئولي رحمت‌الله سميع قهفرخي از جمله مؤسساتي هستند كه موفق به كسب مجوز فعاليت شدند.
رضواني افزود: از اين 15 مؤسسه تنها مؤسسه فرهنگي قرآني عترت منتظران حضرت مهدي(عج) هفشجان به مديريت نعمت‌الله اسدپور به ثبت رسيده و ساير مؤسسات به ادارات ثبت اسناد و املاك استان معرفي شده‌اند.
انتهاي پيام/صا20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها