عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهادت و انتظار فرهنگ صيانت‌كننده انقلاب است

شهادت و انتظار فرهنگ صيانت‌كننده انقلاب است
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:52 ب.ظ

فرمانده تيپ 37 اردبيل:
شهادت و انتظار فرهنگ صيانت‌كننده انقلاب است

خبرگزاري فارس: فرمانده تيپ 37 حضرت عباس (ع) اردبيل گفت: شهادت و انتظار فرهنگ متعالي اسلام است كه از ارزش‌ها و آرمان‌هاي اين نهضت عظيم صيانت مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، غلام‌عسگر كريميان پيش از ظهر امروز در همايش بسيجيان اردبيل اظهار داشت: شيعه با تكيه بر اين دو اصل زنده و پاينده است و اگر خدشه‌اي به اين فرهنگ اصيل وارد شود ترميم آن سخت و مشكل است.
وي با اعلام اين‌كه نهضت عظيم امام راحل و ملت ايران با تكيه بر اين دو اصل امروز تجلي جهاني پيدا كرده است، افزود: اگر خيزش امروز ملت‌هاي مسلمان در دنيا مبتني بر اين آرمان‌خواهي باشد قطعاً به ثمر نشسته و انقلاب به اهداف خود مي‌رسد.
فرمانده تيپ 37 اردبيل با بيان اين‌كه مديريت جهان بايد در دست شايستگان و انسان‌هاي واجد شرايط باشد، بيان داشت: مديريت امروز دنيا را نمي‌توان در محدوده زور و يا حاكميت جبارگونه ادامه داد چرا كه ملت‌ها امروز بيدار هستند و اسارت را برنمي‌تابند.
كريميان در ادامه اظهار داشت: دشمن با شكست در جنگ سخت و نيمه‌سخت امروز در يك طراحي جديد در جبهه جنگ نرم به ميدان آمده و درصدد براندازي نظام اسلامي است و در اين راه نيز دام‌هاي مختلفي گذاشته است.
وي راهكار مقابله با جنگ نرم دشمن را مجهز شدن به سلاح برنده بينش و بصيرت اعلام كرد و گفت: در سايه مجهز شدن به چنين ابزاري مي‌توان ضمن دستيابي به علوم و فنون جديد جريانات و حركت‌هاي معاندان و دشمنان را شناخت و بر آنها غلبه كرد.
فرمانده تيپ 37 اردبيل در ادامه با تبريك ميلاد نبي مكرم اسلام به عنوان شايسته‌ترين اسوه حسنه اظهار داشت: منظور از منش متخلق شدن به اخلاق اسلامي و زيور ادب است كه بايد هر مسلماني آن را حفظ و صيانت كند.
كريميان يكي از اصلي‌ترين انگيزه‌هاي بعثت پيامبر را بحث مكارم اخلاق و توجه به زيبايي سيره درون و بيرون عنوان كرد و افزود: امروز براي رسيدن به سيره نبوي و مرز خودباوري به وحدت و حفظ همدلي‌ نياز داريم.
اين فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: دشمن‌شناسي از مقوله‌هايي است كه در دين اسلام به ويژه سيره نبي مكرم اسلام بر آن تاكيد شده است چرا كه مسلمان با شناخت دشمنان از فتنه و آسيب‌هاي آنها پيشگيري مي‌كند.
وي عنوان داشت: زيركي يك مسلمان نيز در شناخت و بصيرت داشتن در باب فتنه‌هاي دشمناني است كه تاب تحمل آرمان‌خواهي دين اسلام را ندارند و ما امروز نشانه‌هايي از اين فتنه‌ها را مي‌توانيم ببينيم.
فرمانده تيپ 37 اردبيل به قضاياي اخير اشاره كرد و گفت: بعد از كاميابي ملت ايران در 22 بهمن دشمن براي كم كردن آثار اين حضور طراحي فتنه‌اي را در 25 بهمن كرد تا گام ملت ايران را سست كند اما جمعه گذشته پاسخي دندانشكن از ملت ما دريافت كرد.
انتهاي پيام/ج10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها