عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

رقابت 13 رزمي‌كار قمي در پيكارهاي جوجيتسو و كوبودو كشور

رقابت 13 رزمي‌كار قمي در پيكارهاي جوجيتسو و كوبودو كشور
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:53 ب.ظ

دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم خبر داد:
رقابت 13 رزمي‌كار قمي در پيكارهاي جوجيتسو و كوبودو كشور

خبرگزاري فارس:‌ دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم از حضور 13 رزمي‌كار قمي در پيكارهاي جوجيتسو و كوبودو قهرماني كشور خبر داد.

محمدهادي رشيدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم در دو ماه پاياني سال‌ روزهاي پر‌كار و شلوغي را پشت سر مي‌گذارد و علاوه بر رقابت‌هاي مختلف كه در سطح استان برگزار مي‌شود، به مسابقات متنوعي در عرصه قهرماني كشور نيز اعزام داشته و داريم.
وي ادامه داد: يكي از اين رقابت‌ها جوجيتسو و كوبودو قهرماني كشور است كه طي آن تيمي متشكل از 13 رزمي‌كار به نمايندگي از هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم را به آن اعزام مي‌كنيم تا شاهد موفقيت ورزشكاران شاخص اين دو رشته در تقابل با حريفان خود از استان‌هاي ديگر باشيم.
دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم يادآور شد: در اين تيم حسيني، سريشي، بهنام‌فر، فرج‌اللهي، رضوي، اسماعيل زادگان، حاجي باقري، اكبري، صادق‌زاده، حسين‌زاده، پاك‌سرشت، خوشداني و يزدي نفراتي هستند كه براي كسب مقام و مدال با حريفان خود پيكار مي‌كنند.
وي خاطرنشان كرد: جوجيتسو و كوبودو از جمله رشته‌هايي هستند كه در كنار رزمي، كيك‌بوكسينگ و موي‌تاي رشته‌هاي زير مجموعه هيئت‌ ورزش‌هاي رزمي استان قم به شمار مي‌رود و در قم استعدادها و طرفداراني بسيار زيادي نيز دارند.
رشيدي بيان داشت: شركت كنندگان در پيكارهاي جوجيتسو و كوبودو قهرماني كشور براي كسب مقام‌هاي برتر اوزان مختلف در هر دو رشته رقابت خود را در تهران برگزار مي‌كنند كه اميدوارم با توجه به آمادگي خوبي كه در بين نفرات اعزامي قم وجود دارد، انتظار كسب مدال نيز داريم.
وي تاكيد كرد: اين رشته ورزشي از رشته‌هاي پر مدال و افتخار آفرين براي ورزش قم در سال جاري بوده است و آبان ماه امسال در مسابقات انتخابي و قهرماني جوجيتسو بانوان كشور چهار نماينده داشتيم كه سه نفر از آنها توانستند با كسب نشان‌هاي طلا و نقره به افتخارات قابل توجهي دست يابند.
دبير هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم بيان داشت: پيكارهاي انتخابي تيم ملي جوجيتسو بانوان كشورمان با هدف شناخت برترين‌ها براي دعوت به اردوي آماده‌سازي اين تيم به منظور شركت در مسابقات آسيايي به ميزباني هيئت ورزش‌هاي رزمي استان قم برگزار شد و با قهرماني تيم قم به پايان رسيد.
وي بيان داشت: با توجه به حساسيت اين مسابقات به واسطه انتخابي بودن براي اعزام به مسابقات برون‌مرزي، جوجيتسو كاران 17 استان در اين دوره از پيكارها با يكديگر به رقابت پرداختند و طي آن اين بانوان تيم قم بودند كه عنوان قهرماني در هر دو بخش به خود اختصاص دادند.
رشيدي يادآور شد: بانوان شركت كننده در پيكارهاي جوجيتسو انتخابي تيم ملي بانوان كشورمان در استان قم در چهار وزن با يكديگر به رقابت پرداختند كه بر اين اساس مسابقات در اوزان منهاي 49، 55، 62، 70 و به اضافه 70 كيلوگرم برگزار شد و سه عضو اين تيم در اوزان منهاي 49، 62 و 70 كيلوگرم توانستند روي سكو قرار گرفته و از اين دوره از مسابقات با كسب مدال خارج شوند.
وي عنوان كرد: در پايان پيكارهاي بخش كوميته نيز تيم جوجيتسو بانوان قم به عنوان ميزبان مسابقات با كسب دو نشان طلا و يك نقره بر سكوي قهرماني ايستاد كه اميدواريم اين افتخارات را ورزشكاران بخش آقايان نيز در اين پيكارها به دست بياورند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها