عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پاسارگاد قم در بهترين شرايط از صعود به ليگ برتر باز‌ماند

پاسارگاد قم در بهترين شرايط از صعود به ليگ برتر باز‌ماند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:53 ب.ظ

سرمربي تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم:
پاسارگاد قم در بهترين شرايط از صعود به ليگ برتر باز‌ماند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم گفت: تيم ما با كمال شايستگي و تنها با قرعه سخت از صعود به ليگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌‌هاي كشور بازماند.

مرضيه يوسف امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم تصريح كرد: تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم يكي از بهترين تيم‌هاي هندبال بانوان استان قم در چند سال اخير است كه امسال با اميد فراوان در راه صعود به ليگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌هاي كشور در ليگ زيرگروه شركت كرد.
وي ادامه داد: وقتي تيم‌هاي مطرح هندبال بانوان كشور توانمندي تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم را ديدند به واقع متعجب شده بودند زيرا اين براي نخستين بار بود كه نماينده‌اي از قم با اين توانمندي و شايستگي مي‌توانست به جمع چهار تيم برتر مرحله پاياني راه يابد.
سرمربي تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم بيان داشت: بازي‌هاي بسيار سختي در مرحله گروهي برابر حريفان قدري همچون مازندران و اصفهان پشت سر گذاشتيم و شايد كمتر كسي تصور مي‌كرد تيم بانوان پاسارگاد قم بتواند حتي از مرحله گروهي صعود كند اما اين ظرفيت در تك‌تك اعضاي تيم وجود داشت.
وي يادآور شد: بانوان هندباليست پاسارگاد قم در مرحله گروهي با به دست آوردن دو پيروزي در مصاف با تيم‌هاي اصفهان و مازندران و يك شكست مقابل تيم هندبال بانوان تهران جواز صعود به مرحله دوم اين مسابقات و جمع هشت تيم برتر را كسب كردند.
يوسف خاطرنشان كرد: در اين مسابقات كه در بابلسر برگزار شد، 16 تيم در چهار گروه مقدماتي ديدارهاي مرحله نخست را به انجام رساندند كه در پايان هشت تيم از چهار گروه مرحله مقدماتي موفق به كسب جواز صعود به مرحله دوم پيكارهاي هندبال زيرگروه بانوان باشگاه‌هاي برتر كشور شدند و در اين مرحله‌ در دو گروه چهار تيمي براي راهيابي به مرحله نيمه‌نهايي پيكار كردند.
وي اضافه كرد: در مرحله دوم تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم در گروه نخست با تيم‌هاي بانوان كرمانشاه، همدان و يزد هم‌گروه شد و سه ديدار حساس براي كسب جواز صعود به مرحله نيمه‌نهايي و جمع چهار تيم برتر با اين حريفان برگزار كرد كه با دو پيروزي راهي مرحله نيمه‌نهايي شد.
سرمربي تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم عنوان داشت: در مرحله نيمه‌نهايي با قرعه سختي به نام تيم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران برخورد كرديم كه اين ديدار با وجود انگيزه و تلاش بسيار زيادي بازيكنان ما در نهايت به سود تيم حريف به پايان رسيد و راهي ديدار رده‌بندي شديم.
وي افزود: در ديدار رده‌بندي حريف تيم هندبال بانوان پاسارگاد قم تيم بابلسر ميزبان مسابقات بود كه در اين ديدار با وجود مصدوميت سه بازيكن اصلي بازي با حساب 17 بر 14 به سود حريف به پايان رسيد و در حالي كه دو تيم به ليگ برتر هندبال بانوان صعود كردند، تيم پاسارگاد قم در عين لياقت و شايستگي در مكان چهارم ايستاد.
يوسف يادآور شد: در اين دوره از رقابت‌ها كه به ميزباني بابلسر برگزار شد، تيم‌هاي نفت‌وگاز گچساران و زيتون كرمان در فينال به مصاف هم رفتند كه نفت‌وگاز با نتيجه 27 بر 10 به برتري رسيد و ضمن كسب عنوان قهرماني همراه با تيم زيتون كرمان راهي ليگ برتر شد.
وي خاطرنشان كرد: در اين دوره از مسابقات بازيكنان ما از انگيزه بسيار زيادي برخوردار بودند تا روح مدير و مربي تازه در گذشته تيمشان يعني زهرا هاشمي‌ را كه ماه‌ها براي اين تيم تلاش كرد و در آستانه مسابقات به رحمت ايزدي پيوست را با كسب مقامي در‌خور توجه و شايسته، شاد كنند.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها