عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مصاف ورزشكاران 10 رشته ورزشي در المپياد وزارت نفت

مصاف ورزشكاران 10 رشته ورزشي در المپياد وزارت نفت
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:53 ب.ظ

امروز انجام مي‌شود؛
مصاف ورزشكاران 10 رشته ورزشي در المپياد وزارت نفت

خبرگزاري فارس: ورزشكاران 10 رشته ورزشي امروز در المپياد وزارت نفت به ديدار هم مي‌روند.

به گزارش خبرگزاري فارس از محمودآباد، سومين روز از نخستين دوره المپياد فرهنگي ورزشي سراسري بانوان زير 26 سال وزارت نفت با كسب مدال‌ها توسط تيم پتروشيمي و نفت در رشته كاراته پيگيري شد.
امروز در ادامه اين دوره از المپياد ورزشي بانوان وزارت نفت، تمام رقابت‌ها در 10 رشته ورزشي واليبال، بسكتبال، تنيس، تنيس روي ميز، شطرنج، تيراندازي، بدمينتون، شنا، آمادگي جسماني و كاراته برگزار مي‌شود.‌
در سومين روز مسابقات المپياد ورزشي بانوان زير 26 سال وزارت نفت روز گذشته بعد از برگزاري مراسم افتتاحيه با پيگيري مسابقات در رشته واليبال و آغاز رقابت‌هاي كاراته، پينگ پنگ، شطرنج و بدمينتون دنبال شد.
در نخستين روز مسابقات كه در سالن ورزشي شهيد دهقان برگزار شد در كوميته و در وزن 50 كيلوگرم سحر كياني از نفت الف، در وزن 55 كيلوگرم رضوان حلقي از نفت الف در 60- كيلوگرم الهه ترابي از پتروشيمي مدال‌هاي طلا را از آن خود كردند.
در كاتاي انفرادي نيز كوثر سعيدي‌زاده از پتروشيمي اول شد.
مسابقات بدمينتون و تنيس روي ميز نيز با برگزاري ديدارهاي تيمي در سالن‌هاي ورزشي شهرستان محمودآباد و آمل آغاز شد.
در شطرنج و در پايان دور اول و دوم از مسابقات بخش و پالايش الف با كسب شش امتياز در صدر جدول رده بندي قرار گرفت.
در رشته واليبال تيم نفت الف موفق به شكست تيم پخش و پالايش ب شد همچنين پتروشيمي پالايش و پخش الف را مغلوب كرد و گاز ميزبان مسابقات هم از سد تيم نفت ب گذشت.
نخستين دوره المپياد فرهنگي ورزشي بانوان زير 26 سال وزارت نفت از 30 بهمن تا 5 اسفند در مجتمع آموزشي ورزشي نفت محمودآباد به ميزباني شركت ملي گاز ايران در حال برگزاري است.
انتهاي پيام/ل30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها