عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري جشنواره استقبال از بهار در بيرجند

برگزاري جشنواره استقبال از بهار در بيرجند
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:53 ب.ظ

/اخبار كوتاه از خراسان جنوبي/
برگزاري جشنواره استقبال از بهار در بيرجند

خبرگزاري فارس: برگزاري جشنواره استقبال از بهار در بيرجند، برگزاري گردهمايي استاني طرح تغذيه كودكان زير شش سال كميته امداد و ... مهم‌ترين اخبار كوتاه از خراسان جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، شهرداري بيرجند در تداوم سياست‌هاي فرهنگي، اجتماعي و تفريحي خود جشنواره استقبال از بهار را در سه محور برگزار مي‌كند.
محورهاي موضوعي جشنواره شامل طراحي المان‌هاي نوروزي با اولويت هفت‌سين براي اجرا در ميادين سطح شهر، مسابقه انتخاب زيباترين سفره هفت‌سين خانگي، مسابقه انتخاب زيباترين سبزه عيد و مسابقه برترين عكس‌هاي نوروزي با موضوع استقبال از بهار است.

* برگزاري گردهمايي استاني طرح تغذيه كودكان زير شش سال امداد استان
گردهمايي استاني طرح تغذيه كودكان زير شش سال زير پوشش كميته امداد استان برگزار شد.
علي‌اكبر نخعي معاون حمايت و سلامت كميته امداد خراسان جنوبي هدف از برگزاري اين گردهمايي را بررسي و ارزيابي و رفع مشكلات موجود در طرح تغذيه كودكان زير شش سال عنوان كرد.
رضا كمالي كارشناس طرح تغذيه كودكان زير 6 سال كميته امداد مركز نيز به برنامه‌هاي حمايتي، مشاركتي با همكاري وزارت رفاه، وزارت بهداشت و درمان، سازمان بهزيستي و كميته امداد از سال 1383 اشاره كرد و گفت: بر اساس آمار وزارت بهداشت و درمان در سطح كشور تعداد 50 هزار كودك زير شش سال از سبد غذايي بهره‌مند مي‌شوند.

* عضويت 33 نفر از خواهران شاغل امداد در كانون رهپويان حضرت فاطمه(س)
در راستاي معرفي و تبيين جايگاه زنان و به ويژه زنان سرپرست خانوار و ارتقاي توامندي‌ها، پويايي و افزايش سطح فكري در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي اين كانون در سال 1387 با 33 عضو از خواهران پرسنل شاغل در اين نهاد تشكيل شد.
برگزاري همايش انقلاب اسلامي و استحكام خانواده و رسالت و منزلت زن، برگزاري همايش پيشگيري از سرطان‌هاي شايع زنان و شركت در مراسم راهپيمايي 22 بهمن از جمله برنامه‌هاي اجرا شده توسط كانون رهپويان حضرت فاطمه(س) در سي و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي بوده است.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها