عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جشنواره ورزشي روحانيون در كاشان برگزار مي‌شود

جشنواره ورزشي روحانيون در كاشان برگزار مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:55 ب.ظ

معاونت امور طلاب حوزه‌هاي علميه كاشان:
جشنواره ورزشي روحانيون در كاشان برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاونت امور طلاب و دانش آموختگان مركز حوزه‌هاي علميه منطقه كاشان از برگزاري دومين دوره جشنواره ورزشي طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه كاشان و آران و بيدگل در اسفندماه سال جاري خبر داد.‌

حجت‌السلام حسينعلي موحدنيا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در كاشان گفت: اجراي جشنواره‌هاي فرهنگي ورزشي طلاب و روحانيون حوزه‌هاي علميه به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده كه لطمه‌اي به تدريس آنان وارد نشود.
وي با تأكيد بر لزوم توسعه ورزش در حوزه‌هاي علميه شهرستان كاشان و آران و بيدگل تصريح كرد: با تأسيس مركز مديريت حوزه‌هاي علميه منطقه كاشان در سال گذشته توجه به ورزش و توسعه ورزش‌هاي همگاني در حوزه‌هاي علميه شهرستان كاشان و آران و بيدگل در اولويت فعاليت‌هاي اين مركز قرار گرفت‌.
موحدنيا برگزاري جشنواره‌هاي فرهنگي ورزشي ويژه طلاب در رشته‌هاي واليبال، فوتسال، تنيس روي ميز، شنا و تيراندازي و اردوهاي تفريحي زيارتي را در سال گذشته از جمله برنامه‌هاي اين مركز برشمرد.
به گفته وي اعزام 70 نفر از طلبه‌ها و روحانيون حوزه‌هاي عمليه منطقه كاشان به سفر حج عمره، اعزام 60 نفر به سفر كربلا و اعزام 200 نفر با خانواده به سفر مشهد مقدس نيز از ديگر فعاليت‌هاي اين مركز طي مدت يك سال گذشته است.
وي با اشاره به تأسيس مراكز مديريت حوزه‌هاي علميه تنها در مراكز استان‌ها خاطرنشان كرد: شهرستان كاشان به دليل شرايط ويژه‌اي كه دارد و همچنين حضور آيت‌الله نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان اين شهرستان تنها شهرستاني است در كشور كه داراي مركز مديريت حوزه‌هاي علميه است.
تعداد 2 هزار و 370 نفر دانشجوي طلبه از 10 حوزه علميه برادران و سه حوزه علميه خواهران زير پوشش مركز مديريت حوزه‌هاي عمليه منطقه كاشان هستند.
انتهاي پيام/ل30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها