عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد

محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:55 ب.ظ

رئيس اداره راه و ترابري شاهين‌دژ:
محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره راه و ترابري شهرستان شاهين‌دژ گفت: عمليات تعريض و بهسازي محور شاهين‌دژ ـ تكاب بيش از 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.

بصير صادق‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه با اشاره به وضعيت راه‌هاي شهرستان شاهين‌دژ اظهار داشت: طول كل راه‌هاي اصلي حوزه راهداري شهرستان شاهين‌دژ حدود 100 كيلومتر است.
وي ادامه داد: از مجموع راه‌هاي موجود حدود 80 كيلومتر در طول محور شاهين‌دژ ـ مياندوآب و شاهين‌دژ ـ تكاب به منظور تعريض و بهسازي، مطالعه، طراحي و تصويب شده كه قطعه نخست محور شاهين‌دژ ـ تكاب به طول 30 كيلومتر از سمت شاهين‌دژ با اعتبار اوليه 157 ميليارد ريال در دست اجرا است.
صادق‌پور با اشاره به راه‌هاي روستايي شهرستان شاهين‌دژ افزود: مجموع راه‌هاي روستايي اين شهرستان 480 كيلومتر است كه 160 كيلومتر راه آسفالت، 138 كيلومتر راه شوسه مناسب و 183 كيلومتر راه خاكي است.
وي جمعيت روستايي برخوردار از راه آسفالته در شهرستان شاهين‌دژ را 75 درصد عنوان و تصريح كرد: با اين شرايط حدود 15 درصد از جمعيت روستايي اين شهرستان از راه شوسه و 10 درصد نيز از راه خاكي برخوردارند.
اين مسئول با اشاره به اقدامات و عملكرد انجام گرفته در بخش راه‌هاي روستايي در اين شهرستان در سال جاري يادآور شد: در سال جاري حدود بهسازي و آسفالت 38 كيلومتر از راه‌هاي روستايي اين شهرستان كه به صورت پيماني از سال‌هاي 87 و 88 آغاز شده، تكميل و به بهره‌برداري رسيد.
رئيس اداره راه و ترابري شهرستان شاهين‌دژ خاطرنشان كرد: در اجراي اين طرح بيش از 70 دهانه پل و آبرو احداث شد كه مجموع اعتبار هزينه شده به اين طرح بيش از 35 ميليارد ريال است.
صادق‌پور در پايان عنوان كرد: همچنين در قالب طرح بهسازي و زيرسازي حدود 20 كيلومتر راه روستايي جهت آسفالت با احداث بيش از 80 دهانه پل و ابنيه فني در سال جاري آغاز شد كه با مساعد شدن شرايط جوي عمليات تكميلي و آسفالت آن انجام مي‌شود.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها