عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد

محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:55 ب.ظ

رئيس اداره راه و ترابري شاهين‌دژ:
محور مياندوآب تكاب 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره راه و ترابري شهرستان شاهين‌دژ گفت: عمليات تعريض و بهسازي محور شاهين‌دژ ـ تكاب بيش از 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.

بصير صادق‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه با اشاره به وضعيت راه‌هاي شهرستان شاهين‌دژ اظهار داشت: طول كل راه‌هاي اصلي حوزه راهداري شهرستان شاهين‌دژ حدود 100 كيلومتر است.
وي ادامه داد: از مجموع راه‌هاي موجود حدود 80 كيلومتر در طول محور شاهين‌دژ ـ مياندوآب و شاهين‌دژ ـ تكاب به منظور تعريض و بهسازي، مطالعه، طراحي و تصويب شده كه قطعه نخست محور شاهين‌دژ ـ تكاب به طول 30 كيلومتر از سمت شاهين‌دژ با اعتبار اوليه 157 ميليارد ريال در دست اجرا است.
صادق‌پور با اشاره به راه‌هاي روستايي شهرستان شاهين‌دژ افزود: مجموع راه‌هاي روستايي اين شهرستان 480 كيلومتر است كه 160 كيلومتر راه آسفالت، 138 كيلومتر راه شوسه مناسب و 183 كيلومتر راه خاكي است.
وي جمعيت روستايي برخوردار از راه آسفالته در شهرستان شاهين‌دژ را 75 درصد عنوان و تصريح كرد: با اين شرايط حدود 15 درصد از جمعيت روستايي اين شهرستان از راه شوسه و 10 درصد نيز از راه خاكي برخوردارند.
اين مسئول با اشاره به اقدامات و عملكرد انجام گرفته در بخش راه‌هاي روستايي در اين شهرستان در سال جاري يادآور شد: در سال جاري حدود بهسازي و آسفالت 38 كيلومتر از راه‌هاي روستايي اين شهرستان كه به صورت پيماني از سال‌هاي 87 و 88 آغاز شده، تكميل و به بهره‌برداري رسيد.
رئيس اداره راه و ترابري شهرستان شاهين‌دژ خاطرنشان كرد: در اجراي اين طرح بيش از 70 دهانه پل و آبرو احداث شد كه مجموع اعتبار هزينه شده به اين طرح بيش از 35 ميليارد ريال است.
صادق‌پور در پايان عنوان كرد: همچنين در قالب طرح بهسازي و زيرسازي حدود 20 كيلومتر راه روستايي جهت آسفالت با احداث بيش از 80 دهانه پل و ابنيه فني در سال جاري آغاز شد كه با مساعد شدن شرايط جوي عمليات تكميلي و آسفالت آن انجام مي‌شود.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها