عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رونمايي از نخستين ايستگاه اتوبوس مكانيزه كرج

رونمايي از نخستين ايستگاه اتوبوس مكانيزه كرج
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:57 ب.ظ

با حضور شهردار كرج صورت گرفت؛
رونمايي از نخستين ايستگاه اتوبوس مكانيزه كرج

خبرگزاري فارس: نخستين ايستگاه مكانيزه اتوبوس كلانشهر كرج با حضور شهردار و جمعي از اعضاي شوراي شهر كرج رونمايي شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرج به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري اين شهرستان، شهردار كلانشهر كرج طي سخناني در اين مراسم گفت: با رونمايي از اين ايستگاه امروز شاهد تحقق تلاش بيش از يك سال گذشته مجموعه شهرداري، شوراي اسلامي شهر كرج و سازمان اتوبوسراني كرج و حومه هستيم.
سيدعلي آقازاده ادامه داد: تلاش مي‌شود تا پايان سال جاري 50 ايستگاه مكانيزه اتوبوس در سطح كلانشهر كرج نصب شود.
اين مسئول افزود: همچنين بر اساس برنامه پيش‌بيني شده تا پايان سال 90 اين ميزان به 200 ايستگاه افزايش خواهد يافت.
آقازاده با اشاره به تقويت ناوگان حمل و نقل عمومي كلانشهر كرج از ورود 45 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومي خبر داد و گفت: در راستاي رفاه حال شهروندان تا پايان سال جاري 45 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومي كرج افزوده مي‌شود.
وي ادامه داد: همچنين با توافق انجام شده با شركت ايران خودرو ديزل تعداد 200 دستگاه اتوبوس ديگر تا نيمه نخست سال 90 به اين ناوگان اضافه خواهد شد.
شهردار كلانشهر كرج خاطرنشان كرد: هم اكنون سازمان اتوبوسراني كرج دوشادوش كلانشهرهاي اصفهان و مشهد و شيراز و پس از كلانشهر تهران حركت مي‌كند و با برنامه‌هاي پيش‌بيني شده و تقويت ناوگان حمل و نقل عمومي سازمان اتوبوسراني كرج دومين سازمان بزرگ حمل و نقل درون شهري كشور خواهد بود.
آقازاده در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به طرح هدفمندي يارانه‌ها بيان كرد: اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها طرح بسيار حياتي و بزرگي است، اما اين مهم فشار مضاعفي را به مجموعه شهرداري‌ها وارد كرده است.
وي بر لزوم تزريق بسته حمايتي دولت به شهرداري‌ها تاكيد كرد و گفت: بنا بر توافقات دولت با سازمان اتوبوسراني نرخ بليط يك شهروند به سه قسمت يعني سهم شهروند، شهرداري و دولت تقسيم مي‌شود كه سهم دولت در سال 89 از اين ميزان 4 ميليارد تومان است.
وي ادامه داد: هم اكنون از اين ميزان در يك مرحله تنها 800 ميليون تومان به حساب شهرداري كرج واريز شده و اين امر فشار مضاعفي به مجموعه شهرداري و سازمان اتوبوسراني كرج وارد مي‌كند.
شهردار كرج تصريح كرد: با توجه به اينكه حدود 75 درصد اتوبوس‌هاي سازمان متعلق به بخش خصوصي است، بايد با نگاه ويژه دولت شاهد تحقق اين بودجه در كاهش فشار به اين بخش باشيم.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها