عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شنبدي: دوران سرپرستي فرمانداري دشتستان نبايد طولاني شود

شنبدي: دوران سرپرستي فرمانداري دشتستان نبايد طولاني شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:57 ب.ظ

سرپرست فرمانداري‌ها تا 6 ماه اعتبار دارد؛
شنبدي: دوران سرپرستي فرمانداري دشتستان نبايد طولاني شود

خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استانداري بوشهر گفت: سرپرست فرمانداري‌ها‌ تا شش ماه اعتبار دارد و در صورت نياز استاندار بر اساس اختيارات خود مي‌تواند اين زمان را تمديد كند، هرچند معتقد به طولاني شدن دوران سرپرستي فرمانداري‌ها نيستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، محمدحسن شنبدي پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا روي سه گزينه اتفاق‌نظر بود كه هر كدام به دلايلي حضورشان در فرمانداري دشتستان امكان‌پذير نشد تا اينكه دست آخر گزينه نهايي به وزارت كشور معرفي شد.
وي افزود: سير نقل و انتقال اين گزينه هم از دستگاه مبداء و هم ما با محدوديت‌هايي مواجه بود و در نتيجه منجر به تاخير در معرفي فرماندار جديد دشتستان شد.
معاون سياسي امنيتي استانداري بوشهر خاطر‌نشان كرد: انتخاب فردي به عنوان مسئول فرمانداري يا بخشداري يقينا خيرات و تاثيرات بيشتري به همراه دارد، اما بخشي از كار كه برعهده استان بوده انجام شده و بايد به انتظار مراحل بعدي نظير مصاحبه و بررسي وزارت كشور ماند.
وي افزود: اميدواريم تا قبل از پايان سال فرماندار جديد بزرگ‌ترين شهرستان استان نيز معرفي شود.
شنبدي عنوان داشت: البته در دوران اداره فرمانداري‌ها به صورت سرپرستي كه مشابه آن تا چند وقت پيش در دشتي، تنگستان و ديلم هم داشتيم، مجموعه استان با هم‌افزايي و هماهنگي بيشتر تلاش مي‌كنند تا كارها عقب‌ نمانده و خللي در خدمات‌رساني به مردم ايجاد نشود.
وي در پاسخ به اين پرسش كه در آستانه پايان چهارمين ماه اداره فرمانداري دشتستان به صورت سرپرستي، ادامه اين موضوع چگونه است، اظهار داشت: سرپرست فرمانداري‌ها تا شش ماه اعتبار دارد و در صورت نياز استاندار بر اساس اختيارات خود مي‌تواند اين زمان را تمديد كند، هرچند معتقد به طولاني شدن دوران سرپرستي فرمانداري‌ها نيستيم.
‌آبان ماه امسال و پس از انتقال غلامحسين زارعي، فرماندار دشتستان به بندر لنگه هرمزگان، دهقايدي به عنوان سرپرست فرمانداري انتخاب شد.
از طرفي استاندار نيز اوائل دي ماه در نشست مطبوعاتي‌اش وعده داد ظرف دو هفته ديگر فرماندار جديد دشتستان معرفي شود.
فرمانداري دشتستان در حالي وارد پنجمين ماه اداره به صورت سرپرستي مي‌شود كه استاندار بوشهر قبلا گفته بود تمايل نداريم دوران سرپرستي فرمانداري و بخشداري‌ها طولاني مدت شود.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها