عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تعامل با همه جناح‌هاي سياسي از برنامه‌هاي اتاق بازرگاني است

تعامل با همه جناح‌هاي سياسي از برنامه‌هاي اتاق بازرگاني است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:01 ب.ظ

نايب رئيس دور ششم اتاق بازرگاني استان اصفهان:
تعامل با همه جناح‌هاي سياسي از برنامه‌هاي اتاق بازرگاني است

خبرگزاري فارس: نايب رئيس دور ششم اتاق بازرگاني استان اصفهان گفت: فعاليت به دور از جناح‌بندي‌هاي سياسي و تعامل با همه گروه‌هاي سياسي از برنامه‌هاي اتاق بازرگاني است.

جعفر ذره‌بيني در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان و در آستانه برگزاري دور هفتم كانديداتوري اتاق بازرگاني اظهار داشت: ارج نهادن به صنعتگران و توليد كنندگان كه ميزان توليد كشور به فعاليت آنها وابسته است، داراي اهميت است و همواره در تلاش بوده‌ايم كه درصدد تسهيل شرايط براي آنها در اتاق بازرگاني تلاش شود.
وي با بيان اينكه تلاش كرده‌ايم در همه زمينه‌ها با مشورت با مشاوران و فعالان صنعت و توليد اصفهان بر مشكلات فائق آييم، افزود: در آينده نيز با پيش گرفتن همين رويه مشكلات را برطرف مي‌كنيم.
نايب رئيس اتاق بازرگاني استان اصفهان به افتخارات اتاق بازرگاني اصفهان اشاره كرد و بيان داشت: در سراسر كشور اتاق‌هاي بازرگاني در ايجاد نمايشگاه‌‌ها‌ي بين‌المللي گام و سهم اساسي دارند.
وي ادامه داد: براي نخستين بار در استان اصفهان و در دوره ششم بخشي سهام نمايشگاه اصفهان را به نفع اتاق بازرگاني اصفهان خريداري كرده‌ايم، تاكيد كرد: انتظار داريم روزي بيشترين سهام نمايشگاه اصفهان به اتاق بازرگاني تعلق يابد.
ذره‌بيني با اشاره به اينكه يكي از فعاليت‌هاي موجود حفظ اعتدال در اتاق بازرگاني است، بيان داشت: فعاليت به دور از فعاليت‌ها و جناح‌هاي سياسي و ايجاد تعامل از اقدامات انجام شده بود و هميشه تلاش كرده‌ايم اتاق بازرگاني به دور از جناح‌گيري‌هاي سياسي فعاليت كند و در صورتي كه در آينده نيز به عنوان كانديداي دوره هفتم موفق شديم، ايجاد تعامل با هر جناح سياسي از اقداماتي است كه انجام مي‌دهيم.
وي در پاسخ به سؤالي در مورد عدم حضور ناگهاني محمود اسلاميان رئيس اتاق بازرگاني استان اصفهان در هيئت انتخابي و رد صلاحيت وي گفت: در مديريت و كارآفريني احترام اشخاص واجب است اما به اندازه‌اي افراد تحصيل‌كرده و مدير در صحنه فعاليت هستند كه با رفتن هر كسي به جاي يك نفر مي‌توانيم چند نفر را جايگزين آنها كنيم.
كانديداي دور هفتم اتاق بازرگاني استان اصفهان ادامه داد: از عدم حضور اسلاميان در تيم اظهار تاسف مي‌كنيم اما هيچ جاي نگراني وجود ندارد و اميدواريم به عنوان يك مشاور از ايشان استفاده كنيم.

*‌ اتاق بازرگاني با تصويب برنامه پنجم قدرت مي‌گيرد
وي با بيان اينكه با تصويب شدن برنامه پنجم قدرت اتاق بازرگاني افزايش مي‌يابد، تاكيد كرد: در اين راستا در شوراي عالي پول و سرمايه حق رأي خواهيم داشت.
ذره‌بيني گفت: معوقات بانكي نقدينگي واحدهاي صنعتي صنعتگران را به مراحل حاد كشانده است.
وي با اشاره به اينكه شوراي نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني سراسر كشور در دست بررسي مجدد تفويض حق وكالت دارندگان كارت بازرگاني است، اضافه كرد: اتاق بازرگاني اصفهان با دستگاه‌هاي دولتي استان در تعامل قرار دارد و تقابلي را با اين ارگان‌ها در برنامه ندارد.
نايب رئيس اتاق بازرگاني استان اصفهان با اشاره به اينكه امروز اتاق بازرگاني به عنوان مهم‌ترين تشكل اقتصادي و صنعتي غيردولتي از ديدگاه‌هاي ارزشمند دور نيست، بيان داشت: هدف اصلي اتاق بازرگاني توسعه اقتصاد كشور و ترويج نقش بخش خصوصي در مراكز تصميم‌ساز است.
وي گفت: اتاق بازرگاني به عنوان پارلمان بخش خصوصي توانسته فعاليت گسترده‌اي در توانمند شدن اين بخش در عرصه اقتصاد كشور انجام دهد.
انتهاي پيام/صا10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها