عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تربيت بدني خورموج و پيكان ريز به ديدار نهايي راه يافتند

تربيت بدني خورموج و پيكان ريز به ديدار نهايي راه يافتند
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:01 ب.ظ

از سري مسابقات واليبال قهرماني استان بوشهر:
تربيت بدني خورموج و پيكان ريز به ديدار نهايي راه يافتند

خبرگزاري فارس: تربيت بدني دشتي و پيكان ريز به ديدار نهايي مسابقات واليبال باشگاه‌هاي استان بوشهر راه يافتند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، دو تيم واليبال تربيت بدني دشتي و پيكان ريز پيش از ظهر امروز پس از شكست تيم‌هاي واليبال دشتستان و بوشهر فينال مسابقات اين دوره از باشگاه‌هاي واليبال استان بوشهر را برگزار مي‌كنند.
در ادامه مسابقات والبيال باشگاه‌هاي استان بوشهر در برازجان تيم واليبال تربيت بدني دشتي با نتيجه سه بر صفر تيم واليبال دشتستان را شكست داد و تيم واليبال ريز نيز با همين نتيجه تربيت بدني شهرستان بوشهررا پشت سرگذشت.
سرپرست تيم واليبال دشتي امروز در حاشيه اين بازي‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: با توجه به بازي‌هاي حساس و مهم توانستيم با همت بچه‌ها و ياري خداوند تيم تربيت بدني دشتستان را در مسابقه نيمه نهايي در شهر برازجان با نتيجه سه بر صفر شكست دهيم.
سيدمهدي ابطحي افزود: تيم واليبال دشتستان تيم خيلي خوب و منسجمي بود و ما با تمرينات و تمهيدات كه مربيان و بازيكنان در طول دو هفته اخير داشتيم و تيم حريف را آناليز كرده بوديم موفق شديم بر اين تيم غلبه كرده و خود را براي بازي فينال آماده كنيم.
سرمربي تيم واليبال تربيت بدني دشتستان نيز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عنوان داشت: حتي يك سالن مناسب هم براي تمرين نداريم زيرا هر وقت مي‌آييم كه تمرين كنيم يا فوتبال داخل سالن بازي مي‌كنند و يا خانم‌ها در زمين حضور دارند.
حميد ميرشكاري گفت: شش نفري كه در نيمه‌نهايي بازي كرديم يك تمرين هم با هم انجام نداده‌ايم با توجه به اينكه شهر برازجان چهار سالن ورزشي دارد ولي اصلا " در اختيار ما قرار نمي‌گيرد.
وي در پاسخ به اين سؤال كه شهر برازجان با وجود چهار سالن چرا سالن در اختيار شما قرار نمي‌دهند، بيان داشت: مسئولان در پاسخ عنوان مي‌كند همه سالن‌ها را بايد اجاره بدهيم و بازيكن و باشگاه هم حرفه‌اي شوند كه بتوانند اجاره از ما بگيرند.
ميرشكاري ادامه داد: از استاندار دلسوز و مردمي استان بوشهر انتظار داريم با توجه به اينكه ما داراي 24 بازيكن درمركز شهرستان هستيم اعلام كنند تا يكي از چهار سالن را در اختيار برادران و خواهران قرار بدهند تا اين مشكل حل شود.
رئيس هيئت واليبال دشتستان نيز درگفت‌وگو با خبرنگار ما تصريح كرد: حدود يك ماه است كه مسئوليت و رياست هيئت واليبال به ما سپرده شده و تربيت بدني نيز همكاري خوبي با ما داشته است.
رضا انگالي گفت: يك سالن اختصاصي به ما داده‌اند و مشكلات ما در اين زمينه تا حدودي حل شده است.
انگالي در پاسخ به اينكه در آينده براي تيم واليبال دشتستان چه برنامه‌هايي داريد، گفت: قصد داريم كه از سال آينده تعامل را با آموزشگاه‌ها بيشتر كنيم و از مدارس ابتدايي و راهنمايي آغاز تا بتوانيم پايه واليبال را در اين شهرستان تقويت كنيم.
انتهاي پيام/ج20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها