عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ارسال 100 مقاله به همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي

ارسال 100 مقاله به همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:01 ب.ظ

رئيس مركز سم‌شناسي دانشگاه علوم پزشكي مشهد خبر داد:
ارسال 100 مقاله به همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي

خبرگزاري فارس: رئيس مركز تحقيقات سم‌شناسي پزشكي دانشگاه علوم پزشكي مشهد از ارسال 100 مقاله به دبيرخانه همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي در دانشگاه علوم پزشكي بيرجند خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، مهدي بلالي مود صبح امروز در مراسم افتتاحيه همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي اظهار داشت: از مجموع 100 مقاله ارسالي به دبيرخانه اين همايش 61 مقاله به عنوان مقالات مرتبط و به عنوان كار جديد انتخاب شده است.
وي افزود: پس از داوري صورت گرفته بر روي مقالات ارسالي قرار شد كه تعداد 21 مقاله به صورت سخنراني و 36 مقاله به صورت پوستر ارائه شود كه هر روز 12 پوستر به نمايش درمي‌آيد.

* كارگاه آموزشي مراقبت‌هاي پزشكي ويژه جانبازان برگزار مي‌شود
دبير علمي همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي و تروريستي از برگزاري كارگاه آموزشي مراقبت‌هاي پزشكي ويژه جانبازان در حاشيه اين همايش خبر داد و گفت: روز سوم اين همايش نيز سمينار آموزشي براي پزشكان و خانوده جانبازان برگزار مي‌شود.

* تصويب 14 امتياز بازآموزي براي پزشكان شركت‌كننده در اين همايش
بلالي ادامه داد: با تصويب وزارت بهداشت براي پزشكان شركت‌كننده در اين همايش 14 امتياز بازآموزي لحاظ مي‌شود، همچنين شش امتيار نيز براي شركت در سمينار علمي و امتياز ويژه نيز براي سخنرانان اين همايش در نظر گرفته شده است.

* ارتقاي سطح بهداشت و سلامت جانبازان هدف اين همايش است
وي به اهداف برگزاري اين همايش اشاره كرد و افزود: ارتقاي سطح بهداشت و سلامت جانبازان شيميايي هدف اصلي برگزاري اين همايش است.
بلالي اظهار داشت: اميد است كه پس از برگزاري اين همايش كه با استقبال بي‌نظير متخصصان سراسر كشور مواجه شده بتوانيم فرمول‌هاي جديد درماني براي جانبازان شيميايي به دست آوريم.
دبير علمي همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي و تروريستي جانبازان شيميايي را از مظلوم‌ترين جانبازان كشور دانست و افزود: از آنجا كه در ظاهر اين افراد هيچ مشكلي ندارند افرادي مظلومي هستند چرا كه بايد دردهاي فراواني را تحمل كنند.
بلالي ادامه داد: برگزاري اين همايش با استقبال اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران واقع شده است و قرار است كه خلاصه مقالات اين همايش به زبان فارسي و انگليسي در ساير همايش قرار گيرد.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها