عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اصناف در اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها بهترين عملكرد را داشتند

اصناف در اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها بهترين عملكرد را داشتند
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:01 ب.ظ

معاون استاندار خراسان رضوي:
اصناف در اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها بهترين عملكرد را داشتند

خبرگزاري فارس: معاون امنيتي و انتظامي استانداري خراسان رضوي گفت: اصناف در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها بهترين عملكرد را در بخش‌هاي اجرايي داشتند. ‌

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از روابط عمومي مجمع امور صنفي توزيعي و خدماتي مشهد، سردار محمد غفاري در جلسه‌اي با حضور هيئت رئيسه و اتحاديه‌هاي تحت پوشش اين صنف، اظهار داشت: در زمان انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي بازاريان و اصناف ياري‌گر ما بودند و در حال حاضر نيز در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها نيز بار ديگر از ما پشتيباني كردند.
قائم‌مقام استاندار خراسان رضوي در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها گفت: قبل از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها چند نگراني از جمله وجود التهاب در بازار، ذخيره‌سازي كالاهاي اساسي، كنترل و نظارت بازار و همچنين بحث صادرات و واردات وجود داشت كه هم اكنون پس از گذشت چند ماه از اجراي اين قانون، تمام اين نگراني‌ها برطرف شده و هيچگونه مشكلي در اين زمينه وجود ندارد.
غفاري گفت: از اول آبان ماه سال جاري تاكنون حدود 110 هزار بازرسي در سطح شهر مشهد به عمل آمده كه تعداد اندكي از اين بازرسي‌ها منجر به تشكيل پرونده شده است.
وي ادامه داد: مسئولان استان از سازمان بازرگاني، مجامع امور صنفي و اتحاديه‌ها هيچگونه شكايتي ندارند و از تمام آنان كه در اجراي هر چه بهتر طرح هدفمند كردن يارانه‌ها ياري‌كردند، تشكر مي‌كنيم.
وي تصريح كرد: با توجه به اجراي طرح هدفمندسازي يارانه‌ها و كنترل‌هاي صورت پذيرفته، خروج كالا به صورت قاچاق از بين رفته است و در حال مهار كردن ورود كالاي قاچاق به ايران هستيم.
معاون امنيتي و انتظامي استاندار خراسان رضوي خاطرنشان كرد: از مسئولان سازمان بازرگاني و مجامع امور صنفي مشهد درخواست داريم كه در جلسات ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز شركت كنند.

*سربلندي اصناف در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها
رئيس مجمع امور صنفي توزيعي و خدماتي مشهد نيز اظهار داشت: در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها اصناف زحمت‌هاي فراواني كشيده و توانستند از اين طرح سربلند بيرون آيند.
جعفر معماريان طهراني درباره ماليات اصناف نيز گفت: اصناف در زمينه اظهارنامه‌هاي مالياتي كمال صداقت و امانتداري را رعايت كردند ولي هنوز مشكلات جزئي با دارايي وجود دارد كه اميدوارم هرچه زودتر برطرف شود.
نماينده استان خراسان رضوي در شوراي اصناف كشور تصريح كرد: با توجه به پيگيري‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط نمايندگان شوراي اصناف كشور، اصلاحات مورد نظر در قانون نظام صنفي صورت پذيرفته كه اميدوارم هرچه سريع‌تر به تصويب مجلس اسلامي برسد.
وي درباره بازرسي و نظارت اصناف گفت: كارهاي بازرسي توسط خود اصناف صورت پذيرفته و هزينه‌ها به حداقل رسيده است.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها