عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

طراحي 4 بيمارستان صحرايي در خراسان جنوبي

طراحي 4 بيمارستان صحرايي در خراسان جنوبي
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:02 ب.ظ

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبي خبر داد:
طراحي 4 بيمارستان صحرايي در خراسان جنوبي

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبي از طراحي چهار بيمارستان صحرايي در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، يعقوب‌علي نظري پيش از ظهر امروز در همايش كشوري مسموميت با عوامل شيميايي جنگي و تروريستي كه در دانشگاه علوم پزشكي بيرجند در حال برگزاري است، اظهار داشت: خراسان جنوبي از نظر طراحي و اجراي بيمارستان‌هاي صحرايي در كشور سرآمد است.
وي افزود: از چهار بيمارستان طراحي شده در استان تا كنون سه بيمارستان صحرايي در سطح استان اجرايي شده است و اين در حالي در استان محروم خراسان جنوبي انجام شده كه استان ما با محروميت‌هاي زيادي مواجه است.

*منش بسيجي در جامعه پزشكي گسترده است
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي اظهار داشت: منش بسيجي در جامعه پزشكي گسترده است و اين تفكر بسيجي است كه از جامعيت در همه امور برخوردار است.
نظري تصريح كرد: تفمكر بسيجي در هر بخشي كه وارد شود از جامعيت برخوردار است و ما بايد در هر عرصه‌اي كه فعاليت مي‌كنيم تفكر و منش بسيجي را نشر دهيم.

* تفكر بسيجي را امام خميني (ره) نهادينه كرد
وي ادامه داد: امام خميني (ره) تفكر بسيجي را از متن اسلام ناب استخراج و نهادينه كرد و اين تفكر در طول 32 سال تاريخ انقلاب متكامل و پويا شد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي تصريح كرد: امروز همه فعاليت‌هاي انقلاب ما بايد بر پايه تفكر بسيجي باشد چرا كه اين تفكر رمز ماندگاري انقلاب ما است.
نظري ادامه داد: متولي حركت بسيج در عرصه‌هاي علمي دانشگاه‌ها هستند و اين بار سنگيني است كه دانشگاه‌ها پرچمدار آن هستند.

* اساتيد دانشگاه فرماندهان جنگ نرم هستند
وي با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري گفت: اساتيد دانشگاه فرماندهان جنگ نرم هستند كه بايد با تفكر بسيجي اين رسالت را به انجام برسانند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي گفت: در دانشگاه‌ها بايد علاوه بر توجه به جنبه‌هاي علمي به ساير موارد مانند مسائل سياسي و اقتصادي كشور نيز توجه شود به عنوان مثال امنيت اخلاقي در محيط‌هاي علمي نيز بايد مورد توجه قرار گيرد.
نظري تصريح كرد: در اين تقابل نرم‌افزاري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و دنياي كفر محيط‌هاي علمي مي‌توانند نقش موثري را ايفا كنند.
وي تصريح كرد: ما مفتخر هستيم كه اخلاق و علم در بسيج جامعه پزشكي وجود دارد.
انتهاي پيام /غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها