عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قانون هدفمندي يارانه‌ها سبب آرامش خاطر جامعه شده است

قانون هدفمندي يارانه‌ها سبب آرامش خاطر جامعه شده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:02 ب.ظ

استاندار زنجان:
قانون هدفمندي يارانه‌ها سبب آرامش خاطر جامعه شده است

خبرگزاري فارس: استاندار زنجان گفت: با اجراي قانون هدفمندسازاي يارانه‌ها در دو ماه اخير آرامش و طيب خاطر جامعه فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، محمد رئوفي‌نژاد ظهر امروز در جلسه هدفمندسازي يارانه‌ها اظهار داشت: قانون هدفمندي يارانه‌ها در حال حاضر در كشور بدون هيچ دغدغه، چالش و مشكلي با روند مطلوب در كشور اجرا مي‌شود كه در زمانبندي انجام شده در مرحله گذار است.
وي با بيان اينكه اجراي اين قانون به عنوان مهم‌ترين بخش قانون هدفمندي يارانه‌ها محسوب مي‌شود، تصريح كرد: مشكلات جزئي پيش آمده در اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها با كار كارشناسي حل شده و مشكلي براي ادامه روند آن وجود ندارد.
استاندار زنجان افزود: مشكلات پيش آمده در اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها به دليل عدم اعمال قانون نيست بلكه اين مشكلات بيشتر سليقه‌اي بوده و با آهنگ حركت قابل قبولي در بستر قانون اجرا مي‌شود.
وي خاطر نشان كرد: اجراي اين قانون با اطمينان و آرامش براي مصرف كندگان، توزيع كنندگان وتوليد كنندگان همراه بوده و ذهينيت عمومي جامعه با كار كارشناسي مناسب در بخش‌هاي مختلف روشن مي‌شود.
رئوفي‌نژاد ادامه داد: مردم زندگي خود را با قانون هدفمندسازي يارانه‌ها تنظيم كرده و در اين خصوص مشكلي مشاهده نمي‌شود و طي دو ماه اخير آرامش و طيب خاطر جامعه فراهم شده است.
وي با بيان اينكه اجراي اين قانون از اقدامات ملي و با مشاركت همه مردم انجام شده است، خاطر نشان كرد: نتيجه اجرا قانون هدفمندسازي يارانه‌ها تاثير مطلوبي در افزايش اقتصاد ملي و درآمد ملي داشته است.
استاندار زنجان با اشاره به اجراي دو طرح ديگر از طرح‌هاي طرح تحول اقتصادي از سال آينده، افزود: اين توفيقات در سايه همكاري مردم به دست آمده و در اجراي طرح‌هاي ديگر نيز اين توفيقات ادامه مي‌يابد.
وي گفت: اصلاح نظام بانكداري پولي و مالياتي نيز با همكاري و مشاركت مردم به نحو مطلوبي در جامعه اجرا مي‌شود كه اميدواريم اين طرح‌ها نيز ثمرات مثبتي براي استان داشته باشد.
رئوفي‌نژاد خاطر نشان كرد: ضروري است مشكلات ملي و استاني قانون هدفمند سازي يارانه‌ها به نحو مطلوبي با كار كارشناسي احصا شده و اين مشكلات حل شود.
وي با اشاره به افزايش كيفيت نان در استان، خاطر نشان كرد: اكنون ديگر مشكلي در اين زمينه وجود ندارد و نان با كيفيت در اختيار مردم قرار مي‌گيرد.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها