عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نظام سلطه عامل شيوع بسياري از بيماري‌هاي خطرناك است

نظام سلطه عامل شيوع بسياري از بيماري‌هاي خطرناك است
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:03 ب.ظ

استاندار آذربايجان شرقي:
نظام سلطه عامل شيوع بسياري از بيماري‌هاي خطرناك است

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي گفت: نظام سلطه با اتكا به دانش و فناوري سودجويانه عامل شيوع بسياري از بيماري‌هاي خطرناك و سپس به فروش رساندن داروهاي آن است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، احمدعليرضا بيگي پيش از ظهر امروز در ديدار با نمايندگان سازمان بهداشت جهاني در تبريز بر ديدگاه انساني ايران اسلامي در توليد واكسن تاكيد كرد.
وي با اشاره به پروژه توليد واكسن آنفلوانزاي انساني در آذربايجان شرقي گفت: نگاه ما به اين پروژه نگاه اقتصادي نخواهد بود و اهدافي انساني و پيشگيرانه داريم چرا كه بايد خود را براي انواع و اقسام تهديدات پيش رو آماده كنيم.
استاندار آذربايجان شرقي در ادامه اظهار داشت: با توجه به اينكه ايران شديدترين تهديدها را متحمل شده است بايد خود را آماده نگه دارد چرا كه تعداد بسياري از جوانان ما در برابر سلاح‌هاي شيميايي آسيب ديدند و جان خود را از دست دادند.
وي افزود: كشورهاي سلطه اين سلاح‌ها را توليد كرد و سپس درمان آنها را نيز ارائه مي‌دند و در واقع در اين فرآيند به دنبال سود خود است.
بيگي گفت: نظام سلطه به علم، دانش و فناوري به چشم تجارت نگاه مي‌كند و انتشار برخي بيماري‌ها از جمله سارس نمونه بارز اين امر است كه خود آنان اين بيماري را منتشر كرده و سپس داروي آن را به فروش رساندند.
استاندار آذربايجان شرقي ادامه داد: براي ما مايه خوشبختي است كه اين موفقيت را يافته‌ايم و مردم جهان را با اين واكسن تهديد نخواهيم كرد.
وي گفت: بر خلاف رويه شركت‌هاي بزرگ كه براي فروش محصولات مردم را دچار بيماري مي‌كنند، ايران اسلامي در خدمت بشريت خواهد بود.
بيگي اظهار داشت: امروز ما قربانيان سلاح‌هاي شيميايي را در بين خود شاهد هستيم و مردم بي‌دفاع در شهرها قرباني اين سلاح‌هاي بيولوژيك شدند و حق داريم نسبت به نظام سلطه بدبين باشيم.
وي افزود: در مجموعه رياست جمهوري معاونت علمي و پژوهشي وجود دارد كه اين مسائل را حمايت مي‌كند و پيگيري‌هاي لازم براي توليد اين واكسن در كشور پيگيري مي‌شود.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها