عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اطلاعات اقتصادي خانوارها در مراحل بعدي اصلاح مي‌شود

اطلاعات اقتصادي خانوارها در مراحل بعدي اصلاح مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:04 ب.ظ

معاون استاندار زنجان:
اطلاعات اقتصادي خانوارها در مراحل بعدي اصلاح مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي استاندار زنجان گفت: اطلاعات اقتصادي خانوارها در مراحل بعدي اصلاح مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، علي‌اكبر كريمي ظهر امروز در جلسه هدفمند سازي يارانه‌ها، اظهار داشت: كميته اقتصادي هدفمند سازي يارانه‌ها روند اجرايي مطلوبي را طي مي‌كند و مشكل خاصي در اين خصوص وجود نداشته و آثار مطلوب آن در جامعه مشاهده مي‌شود.
وي با بيان اينكه مصرف كنندگان و عموم مردم با روند عادي و منظم اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها خود را تطبيق داده‌اند، افزود: اجراي اين قانون و پرداخت نقدي يارانه‌ها به مردم موجب جبران برخي هزينه‌هاي زندگي افراد شده و برخي نيز پس انداز لازم را دارند.
معاون برنامه‌ريزي استاندار زنجان عدم اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوارها را در مرحله دوم از مشكلات برشمرد و ياد آورشد: به دليل عدم اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوارها برخي از افراد موفق به دريافت مبلغ يارانه خود نشده‌اند.
وي با بيان اينكه رسانه‌ها بايد در اين خصوص اطلاع‌رساني مطلوبي انجام دهند، تصريح كرد: عدم اصلاح اطلاعات اقتصادي خانوارها موجب مراجعه مردم به ستاد شده است در حالي كه ملاك عمل مرحله دوم اطلاعات خانوارها بر اساس مرحله نخست بوده و اين اطلاعات در مراحل بعدي اصلاح مي‌شود.
كريمي با اشاره به شناسايي 145 واحد صنعتي آسيب‌پذير در استان، خاطرنشان كرد: 13 رشته جديد صنعتي نيز احصا شده است.
وي گفت: از 116 واحد صنعتي كه در وزرات صنايع ثبت نام كرده‌اند 114 واحد به بانك معرفي شده و با 60 واحد قرارد منعقد شده است كه افزون بر 25 ميليارد تومان تسهيلات ارزان قيمت دريافت مي‌كنند.
معاون عمراني استاندار زنجان نيز در اين جلسه ياد آورشد: در حال حاضر 50 دستگاه تاكسي و 15 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومي شهر زنجان اضافه شده است كه مشكلات اين حوزه را حل مي‌كند.
سعيد رفيعي خاطر نشان كرد: با ارائه فراخوان عمومي نسبت به گازسوز شدن تاكسي‌هاي درون شهري و برون شهري اين كار با موفقيت در استان اجرا شده است.
وي با بيان اينكه در دهه فجر امسال يك جايگاه CNG در زنجان به بهره‌برداري رسيد، خاطر نشان كرد: برنامه‌هاي كميته حمل و نقل با جديت دنبال شده و فعاليت‌هاي آن ادامه مي‌يابد.
مسئول كميته امنيتي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها نيز در اين جلسه اظهار داشت: شلوغي جايگاههاي CNG، افزايش تعرفه‌هاي گاز و شلوغي دستگاه‌هاي خود پرداز و ازدحام جمعيت از جمله مشكلات روزهاي اخير اجراي قانون هدفمند سازي يارانه‌ها است.
اسكندري خرابي برخي از دستگاه‌هاي خود پرداز را از ديگر مشكلات عنوان كرد و ياد آورشد: كشيك‌هاي 24 ساعته براي نظارت بيشتر بر اجراي اين قانون از اقدامات انجام شده در اين زمينه است.
انتهاي پيام/صا10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها