عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آمار تصادفات جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان بسيار بالاست

آمار تصادفات جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان بسيار بالاست
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:04 ب.ظ

فرماندار سربيشه:
آمار تصادفات جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان بسيار بالاست

خبرگزاري فارس: فرماندار سربيشه با انتقاد از وضعيت جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان گفت: آمار تصادفات و تلفات جاني در جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان بسيار زياد است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، سيد عليرضا حسيني صبح امروز در جلسه شوراي اداري سربيشه اظهار داشت: آمار تصادف در جاده بيرجند، سربيشه و نهبندان بسيار زياد است.
وي افزود: با وجود تأكيد زياد در جلسات براي رفع نواقص تاكنون اقدام قابل توجهي از طرف نهادهاي ذيربط براي اين جاده انجام نگرفته است.

* اميدوار كردن دشمن گناهي نابخشودني است
فرماندار سربيشه با محكوم كردن جنايات استكبار جهاني در داخل و خارج از كشور و با بيان اين سخن مقام معظم رهبري كه فرمودند اميدواركردن دشمن گناه نابخشودني است، گفت: فتنه‌گران با حركات خود در سال گذشته و اقدامات در حال حاضر خويش دشمنان را اميدوار كردند و بايد تاوان اين گناه نابخشودني خود را پس بدهند.
حسيني به مناسبت هفته منابع طبيعي و ضرورت توجه به جايگاه مهم منابع طبيعي از بعد مراتع، اراضي ملي، طرح‌هاي آبخيزداري و توسعه فضاي سبز اظهار داشت: لازم است توجه ويژه‌اي به مسائل منابع طبيعي معمول شود.
وي با اشاره به وضعيت ورزش شهرستان تصريح كرد: بايد ورزش در بين اشخاص مختلف شهرستان به ويژه كارمندان توسعه پيدا كند و براي هماهنگي و كارايي دقيق‌تر و بيشتر شوراي ورزش شهرستان طبق آيين‌نامه فعال مي‌شود.

*300 ميليون تومان اعتبار تربيت‌بدني سربيشه در سال جاري
فرماندار سربيشه اعتبار تربيت بدني را در سال جاري 300 ميليون تومان عنوان كرد و گفت: اين اعتبار در پنج پروژه هزينه مي‌شود.
حسيني ادامه داد: پروژه‌هاي سالن ورزشي بانوان، استخر سرپوشيده و تكميل مجموعه ورزشي مود از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.
امام جمعه شهرستان سربيشه نيز در اين جلسه گفت: پيامبر اكرم (ص) دغدغه زيادي براي بشر داشت و اگر توهين‌ها، محاصره اقتصادي و سختي‌هاي ديگر را تحمل مي‌كرد به دليل اين بود كه پيامبر دلسوز مردم بود.
حجت‌الاسلام محسن محمدي با بيان اينكه نگاه پيامبر(ص) به مردم بود و مردم را پشتوانه خود مي‌دانستند، افزود: امروز جمهوري اسلامي نيز مردم را ولي نعمت خود مي‌داند و اين همان نگاه ارزشي و اسلامي است.
وي ادامه داد: اين نظام يك نظام ديني است و تكليف ما به عنوان مسئولان نظام خدمت به مردم است.
امام جمعه سربيشه تصريح كرد: هم ما و هم مردم عملكردهاي مسئولان را رصد مي‌كنيم و با اين حال برخي از قول‌ها و مصوباتي كه در سفرهاي رئيس جمهور داده شده هنوز به نتيجه نرسيده است.

* گروهك‌هاي ضد انقلاب در روز 25 بهمن قصد ضربه زدن به اسلام را داشتند
امام جمعه سربيشه با اشاره به حادثه 25 بهمن گفت: آنچه مسلم است مردم در اين جريان حضور نداشتند و اينها همان منافقان، سلطنت‌طلبان و گروهك‌هاي ضد انقلاب بودند كه با استفاده از فرصت ايجاد شده قصد ضربه زدن به نظام و اسلام را داشتند و بايد بدانند كه در مقابل سيل خروشان مردم خس و خاشاكي بيش نيستند.

*33 پروژه منابع طبيعي در سربيشه در حال اجرا است
رئيس منابع طبيعي سربيشه نيز در اين جلسه گزارشي از فعاليت‌هاي عمراني و برنامه‌هاي هفته منابع طبيعي را ارائه كرد.
درمحمد رحيمي جمع كل اعتبارات منابع طبيعي در سال 89 را 4 هزار و 23 ميليون ريال عنوان كرد و گفت: تعداد كل پروژه‌هاي در حال اجراي امسال منابع طبيعي 33 پروژه در قالب 19 طرح است.
وي برگزاري مراسم جشن درختكاري، بهره‌برداري از پروژه‌هاي آبخيزداري شهرستان، نواختن زنگ طبيعت، برگزاري مراسم نهال كاري، توزيع رايگان نهال، برگزاري مراسم جشن درختكاري، توزيع تنور گازي و كپسول گاز را از مهم‌ترين برنامه‌هاي هفته منابع طبيعي در سربيشه عنوان كرد.
شهرام بازيار سرپرست تربيت بدني شهرستان سربيشه نيز ضمن گزارشي از وضعيت تربيت بدني شهرستان گفت: سرانه بيمه تربيت بدني پايين است و بايد به ورزش همگاني، روستايي و عشايري توجه بيشتري شود.
در پايان اين جلسه مهدي فريور به عنوان رئيس اداره آب و فاضلاب روستايي شهرستان سربيشه معرفي شد.
انتهاي پيام/غ10/ك

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها